Sponsorlu Reklamlar
Zeytin Tepesi 1.Bölüm Fragmanı
Zeytin Tepesi 1.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.995 kez izlenmiş.

Zeytin Tepesi 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Zeytin Tepesi Tanıtım Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir. Deniz kokan esintilerle ve güneş ışıklarıyla yıkanmış bu kasabada olduğu gibi…

Öykü, zeytinin bol olduğu zengin bir sahil kasabasında geçer. Kasabadaki sırlar öykünün temel motivasyonunu oluştururken, karakterler bu sırların zaman zaman efendisi, zaman zaman kurbanı olarak, keskin çatışmaların odağında karşımıza çıkarlar.

İlerleyen zamanlarda sırlar belirli dozlarda açığa kavuşturulsa da, kurulan yeni tuzaklarla, kahramanlar sırların karanlığına çekilmeye devam edecektir.

Dizi boyunca, para, iktidar ve ölümcül hırsları için, akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya bir an dahi tereddüt etmeyen, elleri kanlı erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, bir genç kız meydan okuyacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir.

8 yıl önce kasabanın karanlık sırlarına gömülen annesini araması ve karşılaştığı karanlık engeller, zeytinliklerinin banka ipoteğinden kurtarılması için borç arama mücadelesi, bir gece yarısı kundaklanan zeytinliklerini söndürmek için verdiği ölümcül mücadele, Tarık’ın erkek kardeşinin tecavüz girişimi ve daha birçok zorlu saldırının hiç biri Deniz Gökçener’i korkutmayacak ve yıldırmayacaktır.

Zeytin Tepesi, bizi bazen sırların gizemine kapılıp bir dedektifin peşine, bazen sırların ayırdığı tutkulu aşkların öfkeli çatışmasının ortasına, bazen de sırların yarattığı rastlantıların rüzgarının önüne katar savurur.
Aynı karakterlerine yaptığı gibi…

Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın’ın başrolleri paylaştığı İtalyan dizisi Tuscan Passion’dan çeviri olacak Zeytin Tepesi dizisi ilk bölümüyle 5 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak. Zeytin Tepesi 1.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır.. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Serapsu der ki
    5 sene önce

    Hicc de izlemem tam alisicam sonra pat reyting yapmadı kaldıracaklar yok öyle güvenim sarsildi

SEN DE YORUM YAP