Sponsorlu Reklamlar
Yer Gök Aşk 97.Bölüm Fragmanı
Yer Gök Aşk 97.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 14.214 kez izlenmiş.

Yer Gök Aşk 97.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Yer Gök Aşk 97.Bölüm Fragmanı kaliteli formatta herkesden önce izleyebilmek için bizlerleden ayrılmayınız..

Yer Gök Aşk yeni bölümüyle 26 Kasım Pazartesi akşamı Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz..

Ali Ömer Sevda’ya bebekten uzak durmasını söyler. Sevda yıkılır. Hamiyet Yılmaz’ın ortadan yok olmasından işkillenmeye başlar. Ne olursa olsun neler çevirdiğini bulacaktır. Bade ve Mehmet yeni hayatlarına devam ederken, yangının görgü tanığı İlyas ifadesini değiştirmeye karar verir. Sultan bebeği Hamiyet’ten sakındıkça işler aksi gider. Sürpriz bir gelişme Sultan’ın konağa gitmesine neden olacaktır. Küçük Yılmaz taburcu olur. Baba oğul yitirdikleri yılların acısını çıkartırken onları neler beklemektedir? Hasan, Mehmet’in aşk uğruna kaybettiklerine artık tahammül edemez. Mehmet’in iyiliği için harekete geçer. Sevda’nın gözü bebeğinden başkasını görmez. Ne var ki kaderde, bir kez daha yaşamla ölüm arasında sınanmak vardır.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. su melek der ki
  6 sene önce

  zten yer gök aşk battı.böyle bir diziyi tanımıyorum artık havva yusuf gitti bizde gittik

  • Kardesler der ki
   6 sene önce

   aynen öyle arkadasim. yusuf ve olmadiktan sonra ne yarar. ne diye dizi bosuna devam ediyorki. zaten yönetmen bosuna yapiyor.

SEN DE YORUM YAP