Sponsorlu Reklamlar
Yer Gök Aşk 86.Bölüm (Yeni Sezon) Fragmanı
Yer Gök Aşk 86.Bölüm (Yeni Sezon) Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 8.292 kez izlenmiş.

Yer Gök Aşk 86.Bölüm Fragmanı yayında.. Kaliteli formatta Yer Gök Aşk 86.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir..

Yer Gök Aşk yepyeni sezonun ilk bölümüyle 10 Eylül Pazartesi akşamı Fox ekranlarında sizlerle buluşacak.. İyi seyirler dileriz..

Yer Gök Aşk, yeni sezonda, aşkları ve sırlarıyla yeni heyecanlara gebe.. Havva ve Küçük Yılmaz’ın düğünü alevlere yenik düşmüş, düğündeki herkes tarumar olmuştur. Bade Havva’dan kurtulayım derken, kendi içine düştüğü yangının farkında bile değildir. Bütün yaralılar çevredeki hastanelere kaldırılırlar. Hamiyet yoğun bakıma alınmıştır Yusuf’tan haber alabileceklermidir? Havva deli gibi Yusuf’u bulmaya çalışır, Hancıoğlu ailesi Havva ve Küçük Yılmaz’ı görmeye tahammül edemez. Bade bağ evine gider, Yusuf’un geleceğinden emin hülyalara dalar. Mehmet’in bütün derdi ise Bade’yle kaçıp gitmektir. Bade her şey yoluna girdi sanırken, ne yazık ki Mehmet’in öğrendikleri onu köşeye sıkıştıracaktır. Bade ve Havva, Yusuf uğruna yaptıklarından pişmandırlar. Ama olan olmuş ve ikisi de yazdıkları oyunun sonuna gelmişlerdir artık..

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. seda der ki
    6 sene önce

    yeni moda izlenen dizileri uzatmak için başrol oyuncuları değiştirilip insanları saf yerine koymaya çalışıyorlar bunlara göz yummayıp bu tarz dizileri izlemeyelim lütfen.

  2. hale günaydın der ki
    6 sene önce

    fragmandan hiçbirşey anlamadığım için yorum yapamıyorum bu diziyle çok gerildim artık seyircilerin duygularıile daha fazla oynamayın ve diziyi bitrin ltf

SEN DE YORUM YAP