Sponsorlu Reklamlar
Yer Gök Aşk 82.Bölüm Fragmanı
Yer Gök Aşk 82.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
5 adet yorum yapılmış.
Toplam 19.641 kez izlenmiş.

Yer Gök Aşk 82.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Yer Gök Aşk yepyeni bölümüyle 28 Mayıs Pazartesi akşamı FOX ekranlarında sizlerle buluşacak.. Yer Gök Aşk 82.Bölüm Fragmanı yeni bölümle ilgili tadımlık görüntülerin yer aldığı şekilde sitemize eklenmiştir. Yer Gök Aşk 82.Bölüm Fragmanı mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Eklenme Tarihi:
5 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Hande der ki
  6 sene önce

  Artik yeter yusuf Havva askını izlesek sıkıldık iyice saçmaladilar senaristler biraz izleyiciye saygı lütfen

 2. senayr der ki
  6 sene önce

  diziyi en başından beri neredeyse kesintisiz olark seyrettim ancak bu sezon 2 yada 3 bölümünü ancak izledim dizi güzel evet ama reklam arası dizi seyreder gibi olduk iyice çok sıkıldım bu reklamlardan 15 dk bir reklam mı olur yanı en güzeli netten ertesi gün doya doya kesintisiz seyretmek bu arada küçükken biz sakız çüğner sündürüdük aynı öyle oldu bu çek çek uzat bir olay yok bir bağlama yok uzat Allah uzat nasılsa kopucak bir yerden :))

 3. savaş koç der ki
  6 sene önce

  film aynı lafonten masallarına döndü.hatta geçti bile.yapımcılar iyice saçmalamayas başladınız.biraz seyirciye saygılı olun

  • dilek der ki
   6 sene önce

   katılıyorum onların aşkları çok büyük ama bi izin vermiyolarki mutlu olsunlar

 4. Özge der ki
  6 sene önce

  Yer Gök Aşk 82. Bölüm Fragmanı Özeti:
  Havva ve Küçük Yılmaz konağa yerleşmeye kararlıdır. Ne Hamiyet, ne de Yusuf buna engel olabilir. Yusuf, Havva ve Küçük Yılmaz’ın bir oyun içinde olup olmadığıyla ilgili ikilemdedir; ama onları yan yana görmeye dahi tahammül edemez. Münevver için tek çare Celal’i kalbine gömmektir. Bade ise kendi çıkarları için Münevver’i tehdit ederek, köşeye sıkıştırır. Şeref, Havva’nın Küçük Yılmaz’la evlendiğini öğrenir ama işin iç yüzünü bilmez. Bu evliliği onaylamasının tek yolu, Küçük Yılmaz’ın konaktan derhal ayrılmasıdır. Mehmet’in bütün derdi Yusuf’u Havva’ya yaklaştırmaktır. Bade ise Yusuf’u konaktan uzaklaştırmak için çırpınır, ne var ki Mehmet daha akıllı hamleler yapar. Havva, Yusuf’un oyununa kanmadığına kulak misafiri olur. Tam planı bozulmak üzereyken Sultan yardımına koşar; küçük bir balayı Yusuf’u inandırmaya yetecektir. Mehmet, Havva ile iş birliği içinde Yusuf’u tuzağa düşürmeyi başarır. Havva ise, daha tehlikeli sulara girdiğinin henüz farkında bile değildir.

SEN DE YORUM YAP