Sponsorlu Reklamlar
Yer Gök Aşk 80.Bölüm Fragmanı
Yer Gök Aşk 80.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
5 adet yorum yapılmış.
Toplam 16.348 kez izlenmiş.

Yusuf, Havva’nın Küçük Yılmaz’la evlendiğini öğrenir ve şoke olur. Havva ise attığı adımdan dönmek niyetinde değildir. Cüneyt canına kıymıştır. Havva vicdan azabıyla yıkılmıştır; onu yine Küçük Yılmaz ayağa kaldırır. Münevver Celal’den ayrılır. Ailesi ve aşkı arasında kalan Celal, çok önemli bir karar vermek zorunda kalacaktır. Yusuf, mide kanaması geçirir ve kaza yapar. Yusuf’un Havva’nın peşinde olduğunu bilmesine rağmen Bade, kocasından vazgeçmemeye kararlıdır. Mehmet Bade’ye olan aşkıyla yanarken, Bade’nin taşıdığı bebek tek umudur; Bade’siz bir hayat düşünemeyecek kadar da gözü dönmüştür artık. Yusuf, Küçük Yılmaz’dan derhal Havva’yı boşamasını ister. Ancak Yılmaz kabul etmez. Yusuf için Havva’yla olan aşkına bir nokta koymanın vakti gelmiştir. Havva’ya kalbini kapatan Yusuf, Bade’yle sıfırdan bir başlangıç yapmaya kararlıdır. Ne var ki, konağın kapısının çalınmasıyla, bütün dengeler yine altüst olacaktır.

Sevilen dizilerin başında gelen Yer Gök Aşk yepyeni bölümüyle 14 Mayıs Pazartesi akşamı FOX ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
5 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. SERPİL ÇETİNKAYA der ki
  6 sene önce

  ARTIK İYİCE KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE OLDU OYSA EN SEVDİĞİM DİZİ ASLINDA ARTIK BİRAZ TOPARLANSIN KONU ARTIK YA

 2. dilan tekemen der ki
  6 sene önce

  süper bir filim yılmazla boşansa havva ve yusuf yine birlikte olsa bade,hamiyet çatır çatır kıskansınlar ay çok güel olur :))

 3. zeynep nami der ki
  6 sene önce

  yussufa bak hem kendi hatalı ama yine havvaya beni her seferinde bırakıyor diyo
  ama önümüzdeki bölümlerde yusufa aCİCAM GİBİ

 4. çisem der ki
  6 sene önce

  harika :)

 5. gülcin asker der ki
  6 sene önce

  hic final olmasa ne güzel olur en büyük keyfim bu dizi bayılıyoruuummmm

SEN DE YORUM YAP