Sponsorlu Reklamlar
Yer Gök Aşk 79.Bölüm Fragmanı
Yer Gök Aşk 79.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
4 adet yorum yapılmış.
Toplam 17.463 kez izlenmiş.

Havva ölümle burun burunadır, nasıl kurtulacağını bilemez. Bu arada Yusuf, Küçük Yılmaz’ın da Havva’yı aradığını öğrenince şoke olur. Sezer’i hastanede gören Münevver, yaşadığı gizli aşkın yükünü taşıyamaz ve bir karara varır. Ama ummadığı bir haber bütün hayatını alt üst edecektir. Yusuf hayatının aşkını bu kez kaybetmemeye yeminlidir. Tek isteği sağ salim Havva’yı bulmak ve ona olan aşkını haykırmaktır. Havva, Cüneyt’ten kaçmak için müthiş bir mücadele verirken, Yusuf ve Küçük Yılmaz onu bulmaya çalışır. Ne yazık ki polisin bulduğu ipuçları da sonuç vermez. Aşk acısıyla yanan Mehmet Bade’den yine intikamını alır; Bade’ye Havva’nın kaçırıldığını, Yusuf’un da onu bulmak için deliye döndüğünü söyleyince Bade yıkılır. Remzi kötü bir kaza yapar ama Sultan ondan Havva’nın nerede olabileceğini öğrenir. Bu artık son şanslarıdır. Havva ne yapsa Cüneyt’ten kurtulamaz; artık ölümü kabullendiği anda Küçük Yılmaz olay yerine gelir. Yusuf ise her şey için çok geç kaldığını öğrenmek üzeredir.

Sevilen dizilerin başında gelen, Yer Gök Aşk yepyeni bölümüyle 7 Mayıs Pazartesi akşamı FOX ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
4 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. esma der ki
  6 sene önce

  yeter artık havvvanın istediği olsun badeye çooook gıcık oluyorum mehmette artık olanları yusufa anlatsın hep bade hep bade bıktık artık şu cadaloz badeden yusufla havvanın hiç mi sahnesi olmuyacak ikisini çok yakıştırıyorum allah mutlu etsin :)

 2. Dikkatli Seyirci der ki
  6 sene önce

  Bundan bir kaç bölüm önce Halil Feriha’ya gelinlik giydirmişti cinnet geçirip, şimdi de Cüneyt aklını yitirmiş gibi Havva’ya gelinlik giydirmiş,silah dayamış filan :) Orijinal bir dizi olmaktan çooooktan çıktı bu dizi,salak mı sanıyorlar seyirciyi ?

 3. sara der ki
  6 sene önce

  yusufa sonunda ayildi sevdiyi kadinmis aklin nerdeydi

 4. pınar sevinç hızal der ki
  6 sene önce

  yorulduk ya hep ağlamak hep üzüntü güldürün artık şu kızın yüznünü seyircide biraz rahatlasın her zaman hamiyetin istediği gibi oluyu biraz havva nın istediği olsun birazda aşk kazansın artık

SEN DE YORUM YAP