Sponsorlu Reklamlar
Yer Gök Aşk 73.Bölüm Fragmanı
Yer Gök Aşk 73.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
4 adet yorum yapılmış.
Toplam 19.895 kez izlenmiş.

Şeref’in Hamiyet yüzünden can çekişmesi Sultan’ın gözünü döndürür. Artık Havva’nın intikam planını Sultan ele alır ve hemen harekete geçer. Hamiyet, Yılmaz’a Şeref’le geçmişteki ilişkisinin hesabını sorar. Ancak Yılmaz’dan alacağı tepki hiç de umduğu gibi olmaz. Yusuf, Bade’nin hamileliğiyle yakından ilgilenmeye başlar. Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için doktora beraber gitmeleri için ısrar eder. Bade hemen bu durumdan kurtulmanın bir yolunu bulmalıdır. Yılmaz, Şeref’in başına gelenleri Remzi’den öğrenir. Hastaneye gider ama Şeref’le karşılaştığında, umduğundan da zor anlar yaşayacaktır. Celal Münevver’e aşk dolu bir mektup yazar. Ne yazık ki, ikisi de bu mektubun nelere yol açacağının farkında bile değildir. Cüneyt, Havva’dan ümidini kesmiş, üstelik Havva’nın önce onu şikayet etmesi çok ağırına gitmiştir. Cüneyt’in Havva’ya hoş olmayan bir sürprizi olacaktır. Sultan ne yapıp edip, şeytana pabucunu ters giydirecek bir plan yapar. Havva’nın geleceği, Münevver’in iki dudağı arasında saklıdır artık.

FOX ekranlarının sevilen dizisi Yer Gök Aşk yepyeni bölümüyle 26 Mart Pazartesi akşamı sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
4 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. mechul der ki
  7 sene önce

  yaaa bu yusuf da küçük emrahı geçti karısı biriyle bacısı biriyle şimdide sevdigi kardeşiyle yatacak çokk sacmaa bu yönetmen çok ayazda kalıyor üşütüyor galibaa…..

 2. izleyici der ki
  7 sene önce

  aslan ortaam göster gününü şu hamiyet ve badeye ben o yusufu allaha havale ediyom gözünü aç artık

 3. aybüke der ki
  7 sene önce

  artık havva ile yusuf birbirlerine kavuşsunlar ve badenin de bebeğini düşürdüğünü yusuf öğrenip hamiyatte artık hapise girsin

 4. melisa der ki
  7 sene önce

  birce akalayı çok seviyorumm

SEN DE YORUM YAP