Sponsorlu Reklamlar
Yer Gök Aşk 69.Bölüm Fragmanı
Yer Gök Aşk 69.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
23 adet yorum yapılmış.
Toplam 17.682 kez izlenmiş.

Havva Cüneyt’in üzerine suçu atmayı kabul eder, karakolda ifadesini imzalar. Ama başına örülen çoraptan habersizdir. Mehmet, Bade’nin kendine gösterdiği yakınlıktan mutludur. Şimşekleri üzerine çekmek istemeyen Mehmet, herkese büyük bir sürpriz yapar. Vicdan yüküne dayanamayan Yılmaz, Küçük Yılmaz’ı gizlice mirasına almaya karar verir. Ancak, Sultan tesadüfen buna kulak misafiri olur. Havva artık Yusuf’a kavuşacağı için çok mutludur. Hamiyet’in bir an evvel Bade’yi konaktan göndereceğinden emindir. Yılmaz, Hamiyet’in Havva’yı nasıl bir oyuna getirdiğini anlar. Hamiyet, Yılmaz’a onu affetmesi için yalvarır. Yılmaz, vereceği kararla ya Havva’yı, ya Hamiyet’i yakacaktır. Bade’nin de ısrarıyla Celal ve Sezer konağa davet edilirler. Sezer’in varlığı ve hatırlayacakları, Celal ve Münevver’e zor anlar yaşatacaktır. Yusuf Havva’nın ifade verdiğini Bade’den öğrenir, şoke olur. Havva Yusuf’a bir kez daha oyun oynamıştır. Yusuf’un buna artık son verme zamanı gelmiştir.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yer Gök Aşk yepyeni bölümüyle 27 Şubat akşamı FOX TV ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
23 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. elif bal der ki
    7 sene önce

    arkadaşlar hepinize katılıyorum dedemede soylicem oda ızlemesin artık haftaya kendını duzeltırse tekrar ızleye bılırız havvayada ıyı oldu artık yılmaza aşık olsun

SEN DE YORUM YAP