Sponsorlu Reklamlar
Yer Gök Aşk 68.Bölüm Fragmanı
Yer Gök Aşk 68.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
13 adet yorum yapılmış.
Toplam 16.913 kez izlenmiş.

Cüneyt’le Yusuf karşılaşınca ikisi de deliye döner. Havva araya girmese birbirlerini öldürmeleri an meselesidir. Ne var ki, Havva Cüneyt’in ziyaretini Yusuf’a açıklamakta zorlanacaktır. Münevver yaşadığı şokla Celal’in kollarına sığınır. Artık aralarında kuvvetli bir bağ oluşmuştur. Celal ve Münevver tehlikeli sulara atılmak üzeredirler. Cüneyt’in ziyareti, Havva’yla Yusuf’un arasındaki gerginliği daha da körükler. Artık sadece kavga etmekte, birbirlerini dinlememektedirler; ipler kopma noktasına gelmiştir. Bade bebeğiyle birlikte, Yusuf’u kazanma ihtimalini de kaybettiğinin farkındadır. Ama pes etmeye niyeti yoktur. Kurduğu plan kimsenin aklına gelmeyecek boyuttadır. Yılmaz’dan bir cevap alamayan Hamiyet panik haldedir. Havva artık ciddi bir tehdit haline gelmiştir. Kaybedecek vakti olmayan Hamiyet, kimseyi beklemeden harekete geçmeye karar verir. Havva’yı Yusuf konusunda sakinleştirmeye çalışan Sultan’ın hayatında yeni kapılar açılmaktadır. Reşit’le buzlar giderek erimektedir. Hamiyet Havva’ya gelir; onu savcılığa gitmeye ikna etmek için çok iyi bir yalan bulmuştur. Artık her şey Havva’nın atacağı imzaya bağlıdır.

Sevilen dizi Yer Gök Aşk kaçırılmaması gereken yepyeni bölümüyle 20 Şubat Pazartesi akşamı FOX TV ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
13 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. nursemin peker der ki
  6 sene önce

  artık çok sıktınınız lütfen havva ile yusuf evlensin dinleyin

 2. arzu doğan der ki
  6 sene önce

  katılıyorum sizlere bende çok sıkıldım bu diziden bende izlemeyi bırakacam.yeter artık sürek ağlıyorlar içim dışıma çıktı. her şey tadında güzel bitirin artık.

 3. hüsnü esen der ki
  6 sene önce

  hep sini seviyoruz ailecek izliyoruz en azından lale devrinden daha güzel ve entrika çok var

 4. emine der ki
  6 sene önce

  yapılan tüm yorumlara aynen katılıyorum, bir dizi ancak bu kadar saçmalayabilir, bir bölümde havva için deli divane olan yusuf diğer bölümde 180 derece değişiyor, celal ve münevver aşkına pesss, hamiyet ve bade karakterleri saçmalamada neredeyse yusuf karakterini geçecek, lale devrini izlemeyi bıraktım, sıra yer gök aşk ta…

 5. suleyman koc der ki
  6 sene önce

  SENARİSTLERİ DEGİŞİN YADA YUSUFU BU NE YAA SAÇMALAMAKTAN İÇİNİZ ÇIKTI

 6. tutku sıla der ki
  6 sene önce

  a vallahı sıktılar be yeter artık bu saçmalıklara daha fazla zaman ayırmayı duşünmüyorum tadında bırakmanın faydası var yusufta adam degıl ayran gönüllü tam bı kör dönen oyunları izleyecek kadarda dengesız ya havva boşuna cüneyıtı yakacak ve yıne bunalıma gırecek

 7. adem karakaya der ki
  6 sene önce

  bu dizi eski ününü yitirmeye basladı.yusufun davranışları insanlara pes artk dedirtiyo.hava aşkı için iki yalan söyledi diye hayatından silmeyi göze aldı fakat,badeyi sevmediği halde asıkm oldgu kişiyi vurmasına ragmen hiçbi tepki almadı yusuf tarafında.gercek suclular ve yusufla havayı ayıranlar cezasını ceksin.daha fazla sabırsızlandırmasnlar bizi.cok sevdiğim bir dizi ama senaristler gercekten abartmaya basladı.. havva ve teyzesi olmasa diziye asla bakmam yusufta hamiyette yusufun kız kardesi münevverde sacmalamaya basldı.yeter artık dizi ya kendine gelsin yada tamamen bitsin.

 8. esma der ki
  6 sene önce

  hamiyet çok oldu artık yusuf artık badenin hamile olmadığını öğrensin 2 bölüm sonra başka dizi izleyeceğim anlayamıyorum artık dizi nereye gidiyor havvaya yazık oluyor

 9. Tamara Musaeva der ki
  6 sene önce

  yeter artik diziyi sikildim….yusuf garceyi oyransin artik…yusuftan bile nefret ediyorum…

 10. zeynepp der ki
  6 sene önce

  bu kadarda olmaz bade hangi akla hizmet ediyoda demiyo hamile olmadığını.nerelere geldi güzelim dizi. diziyide mahfettiler.o kadar şaçmaladıki bakamıyorum doğru dürüst diziye yine ne şaçmaladılar diye.

 11. sinem der ki
  6 sene önce

  kötüyü iyi göstermek için badeyi de amcaoğluyla yatıracaksınız ya ..yuh size…lale devrinde de bunda da ayn saçmalıklar..bari tadında bırakarak bitirin.

 12. yagmur der ki
  6 sene önce

  Ya bu dizi ne hale geldi.İlk bölümlerdeki Yusuf,Bade ne hale geldi? Deyişmeyen yalnız Remzı,Havva ve Sultan.Diziyi uzatmak için öyle şeyler uyduruluyor ki.Yakında eski aşıklar Yusufun babası ile Havvanın annesi evlenirse hiç şaşırmam.İkisi de boşanıyor ya.Hele Münevverle Badenin babasına ne demeli?Valla,bilmiyorum artık dizide akılalmaz çok sürprizlerle karşılaşa biliriz ve artık şaşırmamak gerek))))))

  • beren saluk der ki
   6 sene önce

   Bade amca oğluna aşık olsun ,havva hamile kalsın ve aşkına kavuşsun .Bence final de de dügünleri çok güzel bir kır dügünüyle son bulsun.

SEN DE YORUM YAP