Sponsorlu Reklamlar
Yer Gök Aşk 55. Bölüm Fragmanı
Yer Gök Aşk 55. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
29 adet yorum yapılmış.
Toplam 30.704 kez izlenmiş.

Sevilen dizi Yer Gök Aşk yepyeni bölümüyle 14 Kasım Pazartesi akşamı FOX ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
29 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. nehir kalacı der ki
  8 sene önce

  gerçekten hava ile ysuf çok birbirlerine çok yakışıyor ben bu filimi severek izliyorum işalah hava ile yusuf kavuşurlar

 2. bennn der ki
  8 sene önce

  bu filmi severek izliyorum ama büyük aşk hikasi olduğu için ve havvanın artık oyunsuz temiz bir aşkla yusufu beklemesi oyunu dahada güzelleştirdi filmde bazen saçmalanıyor buda beni sinir edip filmimin bazı bölümlerine bakmıyorum fragmanına bakıp eğer ii bişeyler varsa ogün filmi izliyorum ama olumsuz ve saçmalık varsa o gün izlemiyorum günümüzde insanlar sürekli gerildiği için sakin mutlu şeyleri izleme taraftarı oluyor filmde her ne kadar entrika gerilim insanları çeker düşüncesi şimdilik geçerli değil.

 3. Nusret yılmaz der ki
  8 sene önce

  Yeter artık bu dizinin sonu gelsin. Yoksa kafayı yiyeceğiz. Senaryoyu bayağı saçmaladınız. Herkes hak ettiği cezayı bulsun, havva yusufa kavuşsun. bu dizilerin sonunu getirin. Yeni yeni dizilere başlayın. Çünkü sonucu gelmeyen diziler bir süre sonra sıkıcı olmaya başlıyor. Yeni yeni senaryolar türetin.

 4. buse der ki
  8 sene önce

  artık kavuşşunlar çok üzülüyorum bade de eliyle kendini bu duruma soktu artık sonucuna katlansın.

 5. havva sarıaydın der ki
  8 sene önce

  bence dizini yönü değişiyor havva o eve üvey kardeş yılmazın karısı olarak girecek yusufda lop diye yerine oturacak umarım öyle olur havvanın yaşadığı acıyı oda yaşasın kapıdan yılmazla havvanın uyuyuşunu izleyip kahrolsun salak yusuf bade bir küpeden havvayı buldu o çarşaf gibi mektupu yırttı attı

 6. yeliz der ki
  8 sene önce

  neden bu kadar havva’ya acı çektiriyosunuz bilmiyorum tamam aşkta acı olur ama bu kadar da değil.Çok güzel bir dizi adı gibi olsun artık havva ve yusuf kavuşsun.Galiba siz bu gidişle havva’yla yılmazı birleştireceksiniz yusuf’un karşısına çıkaracaksınız.Tahminim öyle….

SEN DE YORUM YAP