Sponsorlu Reklamlar
Yahşi Cazibe 50. Bölüm Fragmanı
Yahşi Cazibe 50. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 832 kez izlenmiş.

Simge ve Kemal’in nikâhında, yalancı memur Barış hazır ve nazırdır. Ancak birden Hulusi ile işler karışır. Simge köşeye sıkışır ve babasına Kemal’le Cazibe’nin evlendiğini söyler, babası gittikten sonra ise nikah memurunun Barış olduğunu fark eder.

Öte yandan Şeref, okuldaki babalar günü etkinliğine kendi babası gelmeyeceği için çok üzgündür. Bunu gören Cazibe, Kemal’i zor da olsa ikna eder ve Kemal, Şeref’in babası Kinyas olarak babalar günü etkinliğine katılır. Kemal için bu babalık sınavı hiç de kolay olmayacaktır. Simge ise Makbule’nin Kemal’e Kinyas demesinden şüphelenirken üstüne Şeref’in de baba dediğini duyunca kafasında bambaşka senaryolar kurar.

Yahşi Cazibe eğlence dolu yepyeni bölümüyle 18 Haziran 2011 Cumartesi saat 20:00′ de ATV ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. gulcin der ki
    8 sene önce

    oooooooo yaxwi cazibe ……. mukkemel bir dizi cok komik simgeye bayiliyorum cok tatli guzel ve komik bir kadin . . . ya ben diycemki bizde yani azerbaycanda cazibe adi yoxdu . . . siz nerden uydurduz ?????bide cazibe azerice kotu konusuyor , sanki hangi bir koylu … bu ince noktalara dikkat verin ….

SEN DE YORUM YAP