Sponsorlu Reklamlar
Umutsuz Ev Kadınları 89-90.Bölüm Fragmanı
Umutsuz Ev Kadınları 89-90.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.229 kez izlenmiş.

Umutsuz Ev Kadınları 89-90.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Umutsuz Ev Kadınları 89-90.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Umutsuz Ev Kadınları yeni bölümleriyle 9 Ekim Çarşamba ve 10 Ekim Perşembe akşamı 22.15’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Umutsuz Ev Kadınları 89-90.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Umutsuz Ev Kadınları 89.Bölüm Özeti:
Kudret’in gözleri nihayet açılacaktır. Bu haber Gülşah’a sevinç olduğu kadar üzüntü kaynağı da olur. Çünkü Gülşah kocasının kendisini beğenmeyeceğinden korkmaya başlamıştır. Bu uğurda hızlı bir güzelleşme uğraşına girer. Nermin kocasının horlama problemine çözüm bulmaya çalışırken Altay’ın küçük oyunuyla işler sarpa sarar. Yasemin Sinan’ın bir kadınla beraber olduğundan şüphelenir. Kadının kimliği üzerine kafa yorar hatta bunu Suzan ile de paylaşır. Gerçekleri öğrendiğinde dünya başından aşağıya yıkılır. Sinan hayatını kurtaran Yavuz’a karşı derin bir minnet duymaktadır. Ve Yavuz zalim planları için bu minnet duygusunu sömürmeye başlar. Yavuz yangın konusundaki şüpheleri kendisinden uzaklaştırmak için başka birisini hedef gösterir. Yavuz’un yalanı Elif’in ailesini darmaduman edecektir.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP