Sponsorlu Reklamlar
Umutsuz Ev Kadınları 71-72.Bölüm Fragmanı
Umutsuz Ev Kadınları 71-72.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.464 kez izlenmiş.

Umutsuz Ev Kadınları 71-72.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Umutsuz Ev Kadınları 71-72.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Umutsuz Ev Kadınları yeni bölümüyle 11 Mayıs Cumartesi ve 12 Mayıs Pazar akşamı 19.45’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Umutsuz Ev Kadınları 71-72.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Elif yangın olayından dolayı kendi çocuklarını ve Melek’i psikiyatriste götürmek ister ama Ömer Melek’in suçsuz olduğunu düşünmektedir, psikiyatriste götürmesine karşı çıkar. Elif, kızın çocuklara zarar vermeye çalıştığını görünce dayanamaz ve Ömer’den gizli Melek’i psikiyatriste götürür. Ancak kızın tehdidi Elif’i geri adım atmak zorunda bırakacaktır. Yasemin ziyaretlerine gelen kayınvalidesinin sürekli kendini eleştirmesinden çok bunalır. Ondan kurtulmak için küçük bir dolap çevirir ama planları ters teper.
Kudret, Hamdi’yi kendisine yardımcı asistan olarak tutar. Zeliş, Hamdi’nin evdeki varlığından çok rahatsız olur ve onu uzaklaştırmak için kendince bir plan yapar. Ancak Zeliş’in Hamdi’den kurtulması hiç de kolay değildir. Altay bebeği çok özlemiştir ama Nermin görmesine izin vermez. Altay’ın bebeğe yakın olmak için bulduğu çözüm Nermin’i çok sinirlendirir. Üstüne bir de Suzan’ın evinde kaldığını duyunca Nermin iyice çileden çıkar.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP