Sponsorlu Reklamlar
Umutsuz Ev Kadınları 61-62.Bölüm Fragmanı
Umutsuz Ev Kadınları 61-62.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 6.660 kez izlenmiş.

Umutsuz Ev Kadınları 61-62.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Umutsuz Ev Kadınları 61-62.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Umutsuz Ev Kadınları yeni bölümleriyle 6 Nisan Cumartesi ve 7 Nisan Pazar akşamı 19.45’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Umutsuz Ev Kadınları 61-62.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Umutsuz Ev Kadınları 61.Bölüm Özeti:
Yasemin, Nermin’in jinekoloğuna gitmek isteyince Nermin yalan söylemek zorunda kalır ve onu internetten bulduğu bir jinekoloğa yönlendirir. Çok kötü bir macera yaşayan Yasemin, Nermin’in kendisine yalan söylediğini anlar. İki arkadaşın arası bu yalan yüzünden bozulur. İrem bir kaza geçirip bebeğini kaybetme tehlikesi yaşar. Kızının başına gelenler Nermin için işleri daha da zorlaştırır.

Elif kemoterapi sonrası, bulantılardan dolayı yemek yiyemez. Bu durum annesini çok üzer, alışılmışın dışında bir yöntemle onu tedavi etmeye kalkışır. Zeliş, Kudret ve Emel’in nişanlandığını duyar. Durumu kabullenmesi ve Kudret’ten vazgeçmesi kolay olmayacaktır. Yasemin’in evinde akşam yemeği için toplanan mahalleli arasında gerginlikler yaşanır. Suzan kocasını Zeliş’ten kıskanır. İki kadın arasındaki kavga Suzan’ın kızı hakkında korkunç bir gerçeği çıkarır ortaya.

Umutsuz Ev Kadınları 62.Bölüm Özeti:
Yasemin sokağa yeni taşınan ve birlikte yaşayan genç çifte karşı istemeden kırıcı davranır. Bir kadın ve erkeğin nikahsız yaşamasını tuhaf bulur ve eleştirir. Pişman olup kendisini affettirmeye çalışır ancak daha beter sonuçlara sebep olur. Suzan’ın teyzesi, geçmişte yaşanan korkunç sırrın ortağıdır. Ölmeden önce gerçekleri Nazlı’ya anlatmak ister. Suzan teyzesini engellemek için her yolu dener ama başarılı olamayacaktır.

Nermin’in ziyaretine gelen bir akrabası yalancı hamileliğini anlar ve onu tehdide başlar ve hatta İrem’i kaçırır. Nermin için işler geri dönülmez noktadadır. Elif kocasının artık kendisini beğenmediğini düşünür. Zeliş’in önerisiyle farklı bir peruk kullanmaya başlar. Bu durum Ömer’in çok hoşuna gider ama Elif’i daha da mutsuz eder. Kudret kendisine Emel’den bulaşan kasık bitiyle mücadele eder. Haluk’un kaşıntısını gören Emel bitin Zeliş’ten yayıldığını iddia eder ve ortalık karışır.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP