Sponsorlu Reklamlar
Umutsuz Ev Kadınları 59-60.Bölüm Fragmanı
Umutsuz Ev Kadınları 59-60.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 6.422 kez izlenmiş.

Umutsuz Ev Kadınları 59-60.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Umutsuz Ev Kadınları 59-60.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Umutsuz Ev Kadınları yeni bölümleriyle 30 Mart Cumartesi ve 31 Mart Pazar akşamı 19.45’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Umutsuz Ev Kadınları 59-60.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Yasemin ve Sinan, Gamze’nin partiye gitmesi konusunda anlaşmazlık yaşar. Yasemin Sinan’dan gizli Gamze’ye izin verir ancak içi rahat etmez. Gamze’yi, Sinan’a yakalanmadan eve getirmesi kolay olmayacaktır. Zeliş ve Kudret’in gizli aşk yaşamaları gün geçtikçe zorlaşır. Kudret’in Zeliş’e evlilik yıldönümü hediyesi olarak aldığı kolye işleri daha da karıştırır.Elif kocasının kendisine acımasından rahatsız olur, bundan böyle kemoterapiye arkadaşlarıyla gitmek ister. Zeliş hariç tüm arkadaşları ona destek verir. Elif Zeliş’in soğuk davranışına anlam veremez ve onunla yüzleşir.Nermin yeni komşu Suzan’ın hamaratlığından ve bunu herkesin gözüne sokma çabasından rahatsız olur. Kendisinin nam saldığı keki Suzan daha güzel yapıp arkadaşlarına ikram edince çileden çıkar. Suzan’ın kızı Nazlı komşulardan babası hakkında bilmediği bir gerçeği öğrenir. Annesinin sakladığı şeyin peşine düşer.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP