Sponsorlu Reklamlar
Umutsuz Ev Kadınları 57-58.Bölüm Fragmanı
Umutsuz Ev Kadınları 57-58.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 7.835 kez izlenmiş.

Umutsuz Ev Kadınları 57-58.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Kaliteli formatta Umutsuz Ev Kadınları 57-58.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Umutsuz Ev Kadınları yeni bölümleriyle 23 Mart Cumartesi ve 24 Mart Pazar akşamı 19.45’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Umutsuz Ev Kadınları 57-58.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Yasemin’le Sinan’ın evlilikleri üzerinden bir ay geçmiştir. Yasemin Sinan’ın evlilikten sıkıldığını düşünüp kuruntu yapar. Üstüne bir de menopoza girdiğini öğrenince dünyası başına yıkılır. Zeliş ve Kudret’in kaçma planları Emel yüzünden suya düşmüştür. Ancak Kudret Zeliş’i kaçırmakta kararlıdır. Haluk’un ortaya çıkmasıyla işler iyice sarpa sarar. Nermin sahte hamileliğini komşularından gizlemeye çalışırken çok zor durumlara düşer. Elif yakalandığı kanser hastalığının hala duygusal çöküntüsündedir. Saçsız haliyle kocasına görünmek istemez, hatta boşanmayı bile teklif eder. Ömer onun sıkıntısını hafifletmek için sürpriz bir çözüm bulur. Gül Çıkmazı’na yeni taşınan Işılay beraberinde korkunç sırlarını da getirmiştir. Üstelik ev hanımlığındaki mükemmeliyeti Nermin’le aralarında gerilime yol açar.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP