Sponsorlu Reklamlar
Umutsuz Ev Kadınları 133-134.Bölüm Fragmanı
Umutsuz Ev Kadınları 133-134.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.923 kez izlenmiş.

Umutsuz Ev Kadınları 133-134.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Umutsuz Ev Kadınları yeni bölüm fragmanları sitemize eklenmiştir.

Umutsuz Ev Kadınları ard arda iki yeni bölümüyle 3 Nisan Perşembe akşamı 20.30’da FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Umutsuz Ev Kadınları 133-134.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Yasemin’in masumiyetini ispatlaması ve özgürlüğüne kavuşması kolay olmayacaktır. Bu arada Suna Cemil’i öldürmeye adım adım yaklaşmıştır. Yasemin son anda Cemil’in hayatını kurtarır ancak Cemil sandığı kadar masum değildir. Nermin, Melih’le eski karısının arasına girdiğini sanıp vicdan azabı yaşarken olayın iç yüzünün bambaşka olduğunu öğrenir. Elif’le Ömer’in evliliklerini kurtarmak için çıktıkları tatil hüsranla sonuçlanır. Gülşah öldüğü sandığı eski kocasının yaşadığını öğrenince büyük şok yaşar ve bu gerçeği Kudret’ten gizler. Gülşah’ın hayatı büyük tehlike altındadır.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP