Sponsorlu Reklamlar
Tövbeler Tövbesi 27. Bölüm Fragmanı
Tövbeler Tövbesi 27. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.135 kez izlenmiş.

Mahir, Oktay’ın yaptıklarının hesabını sormak üzere Radikal Holding’e geldiğinde Pelin’in de orada olduğunu görür. Arkadaşlarına ve kendisine yaptıkları için hesap sorarken, Fidan’ın Almanya’ya gitmek üzere olduğunu öğrenirler. Oktay da, Mahir de aynı anda Fidan’ı vazgeçirmeye çalışır ve kazanan yine aşk olur. Fidan, Mahir’le birlikte mahalleye döner. Oktay, bir defa daha yenilmiş olmaktan ötürü öfkelidir. Ne yapıp edip Fidan’ı elde etmeye kararlıdır. Bu süreçte, Pelin’le daha çok yakınlaşacaklardır.

Gencay’ın evden kovduğu Egemen, Can ile birlikte yaşamaya başlar. Can bu durumdan ötürü hayli mutsuzdur. Gencay ise yaşadıkları evi satıp başka bir yere taşınmaya karar verir.

Geyiktepe’de dürümcü açma hazırlıkları tüm heyecanıyla devam etmektedir. Mahir, Kadir, Nuri ve Çeto bütün birikimlerini, bir minibüs alıp onu dürümcü haline getirebilmek için kullanırken, Zahide de Egemen’e olan borcunu ödeyebilmek için, evi ipotek ettirerek kredi alır ve bunu kimseye söylemez. Mahir’ler, minibüsü dürümcü haline getirip açılış yaptıkları gece, kimsenin, az sonra hayata geçirilecek korkunç plandan haberi yoktur.

Tövbeler Tövbesi yeni bölümüyle yeni günü olan 12 Ekim Çarşamba akşamı ATV ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP