Sponsorlu Reklamlar
Sudan Bıkmış Balıklar 8.Bölüm Fragmanı
Sudan Bıkmış Balıklar 8.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.483 kez izlenmiş.

Sudan Bıkmış Balıklar 8.Bölüm Fragmanı yayında. Kaliteli formatta Sudan Bıkmış Balıklar 8.Bölüm Fragmanı 2 versiyon halinde sitemizde..

Sudan Bıkmış Balıklar yepyeni bölümüyle 4 Eylül Salı akşamı Star ekranlarında sizlerle buluşacak.. İyi seyirler dileriz..

Selim’in gördüğü manzara kendisi için tam bir yıkım olur. Kerem’den sonra Zeynep’in de ona yalan söylemesi, Selim’i sonunu hatırlayamadığı bir geceye sürüklerken, Zeynep ise gecenin karanlığında Selim’i kaybetmiştir.

Tolga’nın dönüşüyle hayatı kâbusa dönen Gökçe ise, Tolga’dan kurtulmanın çok da kolay olmayacağını fark eder. Tolga ise Gökçe’ye yaşattıklarının üstüne, Esra’yı da kazanmak için girişimlerine devam eder.

Tombiks, Gökçe ve Zeynep önceki gece ortadan kaybolan Selim’in izini bulduklarında, bu kez hayalkırıklığına uğrayan Zeynep olur. Zeynep ve Selim’in buluşması, geri dönülmez hataların gölgesi altında gerçekleşir. İkisi de olanların hesabını soramayacak kadar kırgındır artık..

Kerem ise olayların ardından hem Seval’i, hem de Merve’yi sakinleştirmek zorunda kalır. Ama Merve ve Seval arasındaki konuşma, Kerem’in engel olamadığı bir karşılaşmaya sebep olur.

Kaş’tan gelen sürpriz misafirler Zeynep’i moralini biraz olsun düzeltse de, beraberlerinde getirdikleri kötü haber herkesi derinden üzer. Selim ise bütün hataları, yalanları ve kırgınlıkları geride bırakarak en uzaklara gitmek niyetindedir. Selim’in gidişi, Zeynep ve Selim aşkının sonu mu olacaktır?

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP