Sponsorlu Reklamlar
Sefiller (Les Miserables) Fragman
Sefiller (Les Miserables) Fragman
Fragman: 2
Yorum: 1
İzlenme: 2.352

Sefiller Fragman yayınlanmıştır. Kaliteli formatta Türkçe Altyazılı Sefiller Fragman sitemizdeki yerini almıştır.. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi 1 Mart 2013’tür. İyi seyirler dileriz..

Jean Valjean olarak bilinen 24601 nolu mahkum, hapishaneden salınır. Kendisine yeni bir hayat kurmak ister ama müfettiş Javert’in gölgesi onu daima takip etmektedir. Fransız Devrimi’nin arifesinde geçen hikaye ihtilalin her iki tarafının da yüzünü gözler önüne serer.

Ünlü yazar Victor Hugo’nun aynı isimli ünlü edebiyat klasiğinden uyarlanan Les Miserables (Sefiller), Jean Valjean’ın ölümsüz hikayesini beyazperdeye taşıyor. Oscarlı sinemacı Tom Hooper’ın yönetmenliğinde çekilen filmin oyuncu kadrosu ise Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter ve Amanda Seyfried gibi birbirinden ünlü isimlerden oluşuyor.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. YASEMIN der ki
    6 sene önce

    dünya edebiyat tarihinin başyapıtlarından biri olan bu eseri sinemaya uyarlamak büyük bir risk,üstüne üstlük müzikal olarak uyarlamakta riski iki katına çıkarmış..yönetmeni cesaretinden dolayı kutluyorum…bekleyip göreceğiz…..umarım güçlü oyuncu kadrosu vede bütcesiyle altından kalkar…

SEN DE YORUM YAP