Sponsorlu Reklamlar
Sana Bir Sır Vereceğim 7.Bölüm Fragmanı
Sana Bir Sır Vereceğim 7.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 3.836 kez izlenmiş.

Sana Bir Sır Vereceğim 7.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Sana Bir Sır Vereceğim 7.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümüyle 23 Ağustos Cuma akşamı 19.45’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Sana Bir Sır Vereceğim 7.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. seseses der ki
  5 sene önce

  7.bölüm özeti,TİLKİ ŞİMDİ NE YAPACAK ? Tilki’yi üzmek ve ondan intikam almak için herşeyi yapan Savaş’ın ( Berk Cankat ) planları bitmek bilmiyor, Aylin’i Tilkiden uzaklaştırmak için doğaüstü gücünü kullanan Savaş istediğine ulaşıyor. Savaş ile Aylin’i ormanda yakınlaşırken gören Tilki’nin tepkisi ne olacak ? Aylin bu durumu nasıl açıklayacak ? FİRDEVS HANIM KÖŞKÜ ARTIK BİR BİLMECE Firdevs Hanım köşküne ait cevapsız sorular gün geçtikçe artıyor, Sevgi’nin ( Esra Ronabar ) karakolda bulduğu esrarengiz dosya ile daha da karmaşık bir hal alıyor. Kızına bir adım daha yaklaşmak ve diğer çocukları korumak için çabalayan Sevgi’nin köşk ile ilgili daha öğreneceği çok şey var. Nihat Karadağ’ın ( Gazanfer Ündüz ) talimatıyla Esra ( Dilşad Şimşek ) ve Sedat öğretmen ( Nezih Cihan Aksoy ) okul için bir parti düzenler. Acaba Nihat’ın çocuklar hakkındaki planı ve bu partiyi düzenlemesinin amacı nedir ? Buarada Esra öğretmen ve Mehmet’in ( Murat Han ) yakınlaşması da artık gözle görülür hale gelir. YENİ SIRLAR VE TEHLİKELİ YAKINLAŞMALAR Tilki partiye Çağla ( Dila Danışman ) ile katılır ve parti boyunca Çağla ile ilgilenir. Aylin elbette bu durumdan hiç hoşlanmaz. Savaş, yavaş yavaş istediğine ulaşırken, partide diğer planlarını da hayata geçirmeye başlar.

 2. laraarsoy der ki
  5 sene önce

  Lutfen…Aytil birlikte olsunlar bunu ben degil ker kes istiyor…Bu arada cooookkk yakisiyorsunuz :)

 3. melek yıldız der ki
  5 sene önce

  aytil birlikte olsun artık bu bölümde mehmet,savaş ve çağladan nefret edicez anlaşılan heleki mehmetden gıcık ediyo beni gıcık

SEN DE YORUM YAP