Sponsorlu Reklamlar
Sana Bir Sır Vereceğim 22-1.Bölüm Fragmanı
Sana Bir Sır Vereceğim 22-1.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
7 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.671 kez izlenmiş.

Sana Bir Sır Vereceğim 22-1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Sana Bir Sır Vereceğim 22. bölümünün 1. parçasıyla 26 Ocak Pazar akşamı saat 19.30’da FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Sana Bir Sır Vereceğim 22-1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
7 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. irem der ki
  5 sene önce

  Fragman kısa ve öz bence çok güzel

 2. nefesimsin der ki
  5 sene önce

  allahım n’olur rüya olmasın yaa

 3. rəhimə der ki
  5 sene önce

  Çok heyecanlı bölüm. Aylin ve tilki

 4. seseses der ki
  5 sene önce

  ÖZET ;
  Tilki’nin Savaş’ı kurtarma çabası sonuçsuz kalmaz. Savaş nezaretten çıkar çıkmaz Tilki, Savaş’a tüm olanları ve Deniz ile yaptığı anlaşmayı anlatır. Ancak Savaş, Deniz’e güvenmez. Hem Aylin’i hem de kendilerini güvenceye alabilmek için yeni bir plan yapar. Bu plan her şeyi sona erdirecektir. Bunun için herkesin yardımına ihtiyacı vardır. Meltem ve Levent’e bile… Savaş, Meltem ve Levent’ten son kez kendisine güvenmelerini ister.

  Aylin, her şeyi hatırlar ve içinde bulu…nduğu tehlikeli durumu fark eder. Bir an önce Tilki’ye ulaşmalıdır. Aylin, Ozan’ın kendisinden şüphelendiğini anlamaz. Onu kandırmak için bir plan yapar. Ozan’ın da Aylin’le ilgili tehlikeli planları vardır. Aylin ise bu tehlikeden habersizdir…

  Mehmet’in vicdanı, Esra’yı içine düştüğü korkunç durum içinde bırakmaya elvermez. Mehmet, Esra’yı eve getirmeye karar verir. Çocuklar bu durumu çok da hoş karşılamazlar. Mehmet çocukları ikna etmek için yeni bir yöntem bulmak zorunda kalacaktır.

  Aylin’i görmek isteyen Tilki, Deniz’i ikna etmeyi başarır. Aylin’in kaldığı eve gittiklerinde kötü bir sürpriz ile karşılaşırlar. Bu beklenmedik gelişme yaptıkları planı alt üst edecektir

  • ada der ki
   5 sene önce

   gerçekten özet çok işime yaradı . teşekkürler :)

 5. Elif suna der ki
  5 sene önce

  Çok güzel ya
  aylin canin benim
  Tilki canin benim askimmmm benim

  • azra der ki
   5 sene önce

   o bnm askmmmmm

SEN DE YORUM YAP