Sponsorlu Reklamlar
Sana Bir Sır Vereceğim 21-2.Bölüm Fragmanı
Sana Bir Sır Vereceğim 21-2.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.003 kez izlenmiş.

Sana Bir Sır Vereceğim 21-2.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Yüksek görüntü kalitesinde Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Sana Bir Sır Vereceğim 21.bölümün 2.parçası olan yeni bölümüyle 19 Ocak Pazar akşamı saat 19.30’da FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Sana Bir Sır Vereceğim 21-2.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Aylin’in yaşadığını gören Tilki’nin tüm umutları öğrendiği başka bir gerçekle yıkılır. Aylin depo yangınından öncesine ait hiçbir şeyi hatırlamıyordur. Hayatının aşkı Tilki’yi bile… Tilki, Aylin’e tekrar kavuşabilmek için Deniz’le çalışmayı kabul eder. Bu sırada Aylin de geçmişini hatırlamak için çaba sarf etmektedir.. Büyük Abi’yi hapisten çıkarma planına Levent ve Burak da dahil olur. Savaş ise Büyük Abi’ye ulaşmak için kendi yönteminde ısrarcıdır. Savaş’ın planını Meltem’den öğrenen Tilki, onu hapisten kurtarmak için harekete geçer. Mehmet, emniyetteki işe kabul edilir. Fakat Mehmet’i, çalışmaya başladığı ilk gün büyük bir tesadüf bekler. Hiç ummadığı bir yerde Esra’yla karşılaşır. Bu karşılaşma hem Esra’nın hem de Mehmet’in hayatında yeni gelişmelere sebep olacaktır.

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Ebrar Eraslan der ki
  5 sene önce

  Bence bundan sonra tilkinin rakibi o adsam olucak ve bizim rakibimizdee.Ama Aylin zaten tilkiyi hatırlıcak.Off çok heyecenlı yaa.Bir de bu fragman biraz geç çıktı. Sabırsızlıkla pazar gününü bekliyorum…

  • Kübra aytil der ki
   5 sene önce

   Aynen öyle :)

  • Ebrar Eraslan der ki
   5 sene önce

   evet yaa :) yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum . diziden sonra yeni fragman gösterildi o acaba rüyamıydı yoksa gerçekmiydi? :O

SEN DE YORUM YAP