Sponsorlu Reklamlar
Sana Bir Sır Vereceğim 20-2.Bölüm Fragmanı
Sana Bir Sır Vereceğim 20-2.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.877 kez izlenmiş.

Sana Bir Sır Vereceğim 25.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümüyle 5 Ocak Pazar akşamı saat 19.30’da FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Sana Bir Sır Vereceğim 25.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. aytil der ki
  5 sene önce

  İşte öldüğüm bölüm.ağlamaktan kendini alamamıştım…

 2. irem der ki
  5 sene önce

  tilkinin işi çok zor ayrıca sevgi(esra ronabar)ne zaman diziye geri dönecek bu konu hakkında bilgi verin lütfen sbsv izleyicilerine teşekkürler…

 3. seseses der ki
  5 sene önce

  25.bölüm özeti;Aylin babası Büyük Abi ile anlaşma yapar. Ailesini rahat bırakırsa Aylin Büyük Abi’nin yanında kalacaktır. Bu anlaşmadan habersiz harekete geçen Tilki ve Savaş, Büyük Abi’yi köşeye kıstırmayı başarır. Savaş, Duru’nun intikamını almak için kararlıdır. Ancak Aylin, Savaş ve Tilki’yi durdurmaya çalışır. Tam bu sırada Büyük Abi’nin yaptığı oyun herkesin planlarını altüst edecektir. Mehmet çocukları kurtarmaya çalışırken Büyük Abi’nin adamları tarafından vurulur. Bunu öğrenen Esra önemli bir karar vermek zorunda kalır. Ancak bu karar ona pahalıya mal olur. Tüm bu yaşananların sonucunda Büyük Abi’nin korkunç gerçek planı artık su yüzüne çıkar. Ne yazık ki, herkesi kabullenmesi güç büyük bir acı beklemektedir.

SEN DE YORUM YAP