Sponsorlu Reklamlar
Sana Bir Sır Vereceğim 19-2.Bölüm Fragmanı
Sana Bir Sır Vereceğim 19-2.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 7.131 kez izlenmiş.

Sana Bir Sır Vereceğim 23.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümüyle 22 Aralık Pazar akşamı saat 19.30’da FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Sana Bir Sır Vereceğim 23.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. seseses der ki
    5 sene önce

    23.bölüm özeti;Büyük Abi’nin emriyle buzhaneye kapatılan Tilki ve Aylin ölümün eşiğinde birbirlerine sarılarak kurdukları hayallerle hayata tutunmaya çalışırlar. Tüm umutlarını kaybettikleri anda bir mucize olur ve …Büyük Abi’nin elinden kurtulurlar Kurtulmalarının ardından öğrendikleri gerçek, sadece onları değil, tüm aileyi büyük üzüntü ve endişeye sürükler.

    Bu kötü sürpriz aynı zamanda Savaş’ı da hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya bırakır. Bu olay Savaş’ın hayatının dönüm noktası olacaktır.

    Aylin büyük bir tesadüf sonucu Büyük Abi’ye ait inanılmaz bir sırrı ortaya çıkarır. Ancak bu sır Aylin’in de hayatını ummadığı bir şekilde etkiler. Büyük Abi bu sırrı öğrendiğinde ise oyunun kuralları bir kez daha değişecektir

SEN DE YORUM YAP