Sponsorlu Reklamlar
Sana Bir Sır Vereceğim 18-2.Bölüm Fragmanı
Sana Bir Sır Vereceğim 18-2.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.861 kez izlenmiş.

Sana Bir Sır Vereceğim 21.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümüyle 8 Aralık Pazar akşamı saat 19.30’da FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Sana Bir Sır Vereceğim 21.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. merve tekoğlu der ki
    5 sene önce

    severek izlediğim filim sana bir sır vereceğim tilki ve aylini çok çok çok çok çok çok seviyorum

  2. seseses der ki
    5 sene önce

    21.bölüm özeti;Duru’nun Şifacı olduğunu öğrenen Savaş’ın dünyası başına yıkılır. Savaş, gücü ve aşkı arasında hayatının seçimini yapmak zorunda kalırBüyük Abi’yi alt edebilmek için Levent ve Meltem’den yardım ister. Onlardan aldığı cevap Savaş’ı daha da zor duruma sokacaktırAylin’in kaçırıldığını öğrenen Tilki’yi ise başka bir sürpriz beklemektedir. Büyük Abi, Tilki’ye bir anlaşma önerirTilki, istediğini yaparsa Aylin’i serbest bırakacaktır.Şifacı’yı ele geçirmek için zamanının daraldığının farkında olan Büyük Abi,işi şansa bırakmamaya kararlıdır. Tilki ve Savaş’ı seçim yapmaya zorlarken Aylin’e de geri çeviremeyeceği bir teklif sunar.

SEN DE YORUM YAP