Sponsorlu Reklamlar
Sana Bir Sır Vereceğim 18-1.Bölüm Fragmanı
Sana Bir Sır Vereceğim 18-1.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 6.339 kez izlenmiş.

Sana Bir Sır Vereceğim 20.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümüyle 1 Aralık Pazar akşamı saat 19.30’da FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Sana Bir Sır Vereceğim 20.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. seseses der ki
    6 sene önce

    20.bölüm özeti;Savaş, Şifacı’yı kaçırmak gittiği evde karşısında Duru’yu görünce dünyası başına yıkılır. Kanatsız’ı evden alamaz. Bu sebeple devreye Büyük Abi’nin adamları girer. Kanatsız’ın gerçek Şifacı olmadığı kısa sürede anlaşılır. Savaş, bir kez daha Büyük Abi’yi hayal kırıklığına uğratmıştır. Bu durum Kanatsız’ın da hayatını tehlikeye sokar. Kanatsız’ın kaçırıldığını öğrenen Duru ve İsyan bizimkilerin evine sığınır. Büyük Abi’nin kendilerine çok yaklaştığını öğrenen Mehmet, Orhan’a her şeyi anlatarak ondan yardım istemeye karar verir. Savaş’ın planlarından habersiz olan Tilki, kardeşiyle arasındaki buzları tamamen eritmeye kararlıdır. Bunu fırsat bilen Savaş gerçek Şifacı’yı bulmak için Tilki’yi konuşturmaya çalışır. Savaş Şifacı’yı bulmak için uğraşırken, Büyük Abi de kendi planını uygulamaya başlar. Bu kez oynayacağı oyun tüm aileye zarar verecektir.

  2. Hazal der ki
    6 sene önce

    çook heycanlii Olacak bu bölüm… *-*

SEN DE YORUM YAP