Sponsorlu Reklamlar
Sana Bir Sır Vereceğim 15.Bölüm Fragmanı
Sana Bir Sır Vereceğim 15.Bölüm Fragmanı
4 adet fragman bulunuyor.
7 adet yorum yapılmış.
Toplam 8.858 kez izlenmiş.

Sana Bir Sır Vereceğim 15.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Sana Bir Sır Vereceğim Yeni Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümüyle 27 Ekim Pazar akşamı 19.30’da FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Sana Bir Sır Vereceğim 15.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
7 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. esra kalkan der ki
  5 sene önce

  çok güzel bir film başladığından beri seyrediyorum

 2. anıl yalman der ki
  5 sene önce

  arkadaşlar inşlh tilkiye bişi olmz

 3. özge der ki
  5 sene önce

  bu bölümde en sevdigim karakterlere bir şeyler oluyor inşallah tilkiyr bişey olmaz zeynepte gfri döner inşallah tilki savaşın kardeşi oldugunu ogrende onu kurtardı ama savaş cokkötö bi sey yaptı zeynebim benim canım seni cok seviyorum o mehmet te alahından bulsun esra ronabarda biran önce sette dönsün çünkü mehmet o aileyi dagıtmaya başladı bu bölümde tilki ve aylin den baska tarkışılcak ve konuşulacak cok olay var

 4. Merve der ki
  5 sene önce

  Bu Dizi Süper,Heycanli ve Güzel Oyuncularla
  Esra Ronabar’da Insallah geri döner onsuz hersey kötüye gidiyor

  • AylinTilkiKolik der ki
   5 sene önce

   Esraa Ronabar traafik kazası geçirmişş

 5. adil emre der ki
  5 sene önce

  Çağla’nın Tilki’nin geçmişteki suçlarını ortaya çıkarması tüm ailenin kaderini değiştirecektir. Tüm sırların bir bir açığa çıkmasıyla Mehmet’in korkuları gerçek olmaya başlar. Herkes gerçek bir aile olmadıklarını öğrenmiştir artık… Aileyi kötülüklerden korumak için evden ayrılan Aylin ve Tilki’nin ise yaşanan bu gelişmelerden haberleri yoktur. İkili yeni hayatlarına doğru ilerliyorken yollarına çıkan yabancı onları bambaşka bir maceranın içine sürükler. Tüm zorluklara rağmen bir arada tutmaya çalıştığı ailenin parçalandığını görmek Mehmet’i perişan eder. Yolun sonuna geldiklerini düşünen Mehmet’in tek çözüm yolu her şeyi geride bırakıp gitmektir. Mehmet’in gidişine engel olmak isteyen Esra, Tilki ve Aylin’i geri getirmek için Savaş’ı oyuna dahil eder. Oysa Büyük Abi, Savaş’ı oyundan sonsuza kadar çıkarma kararını vermiştir bile… Tilki ve Savaş bir kez daha karşı karıya geleceklerdir. Ve Savaş’ın kaderi bir kez daha Tilki’nin ellerindedir.

 6. seseses der ki
  5 sene önce

  15.bölüm özeti;Çağla’nın Tilki’nin geçmişteki suçlarını ortaya çıkarması tüm ailenin kaderini değiştirecektir. Tüm sırların bir bir açığa çıkmasıyla Mehmet’in korkuları gerçek olmaya başlar. Herkes gerçek bir aile olmadıklarını öğrenmiştir artık… Aileyi kötülüklerden korumak için evden ayrılan Aylin ve Tilki’nin ise yaşanan bu gelişmelerden haberleri yoktur. İkili yeni hayatlarına doğru ilerliyorken yollarına çıkan yabancı onları bambaşka bir maceranın içine sürükler. Tüm zorluklara rağmen bir arada tutmaya çalıştığı ailenin parçalandığını görmek Mehmet’i perişan eder. Yolun sonuna geldiklerini düşünen Mehmet’in tek çözüm yolu her şeyi geride bırakıp gitmektir. Mehmet’in gidişine engel olmak isteyen Esra, Tilki ve Aylin’i geri getirmek için Savaş’ı oyuna dahil eder. Oysa Büyük Abi, Savaş’ı oyundan sonsuza kadar çıkarma kararını vermiştir bile… Tilki ve Savaş bir kez daha karşı karıya geleceklerdir. Ve Savaş’ın kaderi bir kez daha Tilki’nin ellerindedir.

SEN DE YORUM YAP