Sponsorlu Reklamlar
Sana Bir Sır Vereceğim 11.Bölüm Fragmanı
Sana Bir Sır Vereceğim 11.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
4 adet yorum yapılmış.
Toplam 8.809 kez izlenmiş.

Sana Bir Sır Vereceğim 11.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Sana Bir Sır Vereceğim 11.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümüyle yeni gününde 22 Eylül Pazar akşamı 19.30’da Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Sana Bir Sır Vereceğim 11.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
4 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. zeliha der ki
  6 sene önce

  evt ya fragmani cok qarip simdi ne olcak?pazar gununu sabirsizlakla bekliyorum

 2. seseses der ki
  6 sene önce

  11.bölüm özeti;SAVAŞIN OYUNLARI BİTMİYOR!

  Gücünü kontrol edemeyerek görünmez olan Tilki’nin peşinden giden Aylin, kendi hayatını tehlikeye atar. Sevgi ve Mehmet Aylin’i tek başına bulduklarında Tilki’nin başına gelenleri öğrenirler. Tilki’nin gücünün kontrolden çıkması çocukları kurtarmak için çalışan Nihat’ı daha da endişelendirir. Nihat’ın tek amacı Tilki’yi bir an önce iyileştirecek aşıyı b…ulabilmektir. Tilki’nin ortadan kaybolması başta Reyhan olmak üzere çevredekilerin dikkatini çeker.. Zeynep’in aklına gelen fikir son anda ailenin imdadına yetişir. Tüm aile Tilki’nin iyi olması için çaba sarf ederken, Savaş intikam oyununu sürdürmeye devam eder. Bu kez hedefinde Aylin vardır. Tilki’yi sonsuza dek kaybetmekten korkan Aylin’e acımasız bir oyun planlayan Savaş, Aylin’i korkunç bir seçim yapmaya zorlar..

 3. anonim der ki
  6 sene önce

  tilkiyle aylin evlensin

  • buse der ki
   6 sene önce

   katılıyorum

SEN DE YORUM YAP