Sponsorlu Reklamlar
Sana Bir Sır Vereceğim 10.Bölüm Fragmanı
Sana Bir Sır Vereceğim 10.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
5 adet yorum yapılmış.
Toplam 8.943 kez izlenmiş.

Sana Bir Sır Vereceğim 10.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Sana Bir Sır Vereceğim 10.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümüyle 13 Eylül Cuma akşamı 20.15’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Sana Bir Sır Vereceğim 10.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
5 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. eliff der ki
  6 sene önce

  O diziden aylini çıkarsınlar beni koysunlar artık dayanamıyorum tilki aşkını ilan edemedi bari beni alsınlar ben aşkımı ilan ediyim:-)

 2. anoniim der ki
  6 sene önce

  ahhh artık sıktı birbirlerini sevdiklerini söylesinler

 3. seseses der ki
  6 sene önce

  10.bölüm özeti;öldü sanılan Nihat’ın eve gelişi Sevgi ve Mehmet için yeni bir umut olur. Çocukları kurtarmak için çare arayan Sevgi ve Mehmet, Nihat’ın onlara yardım etmesi koşuluyla evde kalmasını kabul ederler. AYLİN’İ BEKLEYEN BÜYÜK SÜPRRİZ NE? Tilki ‘nin Çağla ile çekilmiş fotoğrafını gören Aylin, bir kez daha hayalkırıklığına uğrar. Tilki, Aylin’i bunun bir oyun olduğuna inandırmak için uğraşırken kendini Savaş’ın hazırladığı yeni bir oyunun içinde bulur. Tilki’den tamamen umudunu kesmiş olan Aylin, romantik bir sürpriz ile karşılaşır.. Doğum gününden bir gece önce yaşadıkları Aylin’in kafasını daha da karıştırır. Aylin’i ve Tilki’yi bekleyen asıl sürpriz ise doğum gününde yaşanacaktır.

 4. yamur der ki
  6 sene önce

  ne zaman soyleyecekler bir birlerini sediklerini

 5. derya der ki
  6 sene önce

  allahim yarabbim ya off tilkiyi elime verseler fena doverim haaa

SEN DE YORUM YAP