Sponsorlu Reklamlar
Patrondan Kurtulma Sanatı (Horrible Bosses)
Patrondan Kurtulma Sanatı (Horrible Bosses)
Fragman: 1
Yorum: 0
İzlenme: 741

Müdür olma yolunda ilerleyen ve terfisini bekleyen Nick Hendricks (Jason Bateman) bunu başarmak için günde 12 saat çalışıp elinden geleni yapsa da, kararlarında tutarsız ve hareketlerinde dengesiz amiri Dave Harken’e (Kevin Spacey) katlanmak zorundadır. Diş hekimi asistanı Dale Arbus (Charlie Day) da çalıştığı kliniğin sahibi “azgın” diş hekimi Dr. Julia Harris’in (Jennifer Aniston) artık git gide artan tacizlerini kendisine olan saygısını kaybetme noktasına gelse bile sineye çekmektedir. Muhasebeci Kurt Buckman (Jason Sudeikis) ise, neredeyse kariyerini mahvetmeye ant içmiş yeni patronu sahtekar Bobby Pellit’in (Colin Farrell) insanları saçma nedenlerle işinden atmasına ve her şeyden habersiz bir insan topluluğunu toksik atığa maruz bırakmasına göz yummalıdır.

Sonunda bu üç arkadaş, mutluluklarını engellediğini düşündükleri aşağılık patronlarından kurtulmaya ve onu öldürmeye karar verirler. Önce kiralık katil bulmak gibi bir fikre kapılsalar da en sonunda kendi işlerini kendileri görmenin en doğrusu olduğunu düşünürler. Fakat cinayet işlemek, tahmin ettiklerinden daha zor olacaktır.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP