Sponsorlu Reklamlar
Paşa Gönlüm 1.Bölüm Fragmanı
Paşa Gönlüm 1.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 8.004 kez izlenmiş.

Paşa Gönlüm 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Paşa Gönlüm Tanıtım Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Kanal D’de, başrollerini Tarık Pabuçcuoğlu, Kerem Atabeyoğlu, Sema Keçik, Derya Alabora ve İsmail Filiz’in paylaştığı, Can Nergis, Leyla Feray, Hazar Motan, Yalçın Seyhan, Mehmet Şeker, Elif Taş, Efe Cebeci, Nilüfer Açıkalın ve Sezai Altekin’in eşlik ettiği, yapımcılığını D Yapım E.Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, öyküsünü Gökhan Horzum’un, senaryosunu Ekin Atalar’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı Paşa Gönlüm adında yeni bir dizi başlıyor.

Yeni dizi, Paşa Gönlüm ilk bölümüyle 24 Nisan Perşembe akşamı 20.00’de KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak. Paşa Gönlüm 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Paşa Gönlüm konusu:
Aksiyonun, eğlencenin ve entrikanın bitmediği bir mahalle. Bir yılbaşı günü art arda doğan Mesut ve Bahtiyar, o günden bu yana bitmez tükenmez bir rekabetin içindedir. Öyle ki; aynı günde evlenirler ve aynı sokakta karşılıklı birer çeyiz dükkanı açarlar. En büyük idealleri ise uzaktan akrabaları olan Paşa Dede’nin konağını alıp yerine alışveriş merkezi yapmaktır. Yıllardır mirası kapmak için birbiriyle yarış halinde olan Mesut ve Bahtiyar’ın planları, gizemli bir kızın Paşa Dede’nin evine yerleşmesiyle bozulur. Türkan adındaki bu kız güzelliği ile insanların başını döndürürken, saflığı ile de kendine aşık eder.

Annesini aramak için Bursa’dan İstanbul’a gelen Türkan, iki erkek arasında kalır. Mesut ve Bahtiyar’ın aksine çok iyi arkadaş olan oğulları Fikret ve Melih, Türkan’ın mahalleye gelmesiyle birbirlerine düşman olur. Her ikisi de Türkan’ın aşkını kazanmak için mücadele eder. Türkan ise yıllardır görmediği annesine kavuşmak istemektedir.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. aylin gundogdu der ki
    5 sene önce

    bence bu dizi tutucak.

SEN DE YORUM YAP