Sponsorlu Reklamlar
Papatyam 120. Bölüm Fragmanı
Papatyam 120. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 718 kez izlenmiş.

Necati’ye boşanmak istediğini söyleyen Feride, eve gelen Dünya Evi ekibini karşısında görünce ne yapacağını bilemez. Kararından dönmeye niyeti olmayan Feride kimseye boğun eğmek istemez. Bu durumda Necati Usta’nın elinden hiçbir şey gelmez. Feride’ye hala büyük bir aşkla bağlıdır.

Bütün bu yaşananların sorumlusu olarak Şebnem’i tutan sadece Feride değildir. Bütün çarşı Şebnem’e tavırlıdır. Öte yandan Hatice ve Cengiz’in foyası meydana çıkar. Gülşen ve Lütfü’nün Necati ustaların evine geri dönmek istemesi, Hamit’in Gülşen’e olan yakınlığının herkes tarafından fark edilmesi, Rıza ve Nurettin arasındaki sebebi bilinmeyen gerginlik ve emlakçı Tahir’in ortalıklardan kaybolması Necati ustanın çözmesi gereken yeni sorunları ortaya çıkarır. Kendi dertleriyle boğuşan Necati usta bir de bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalır.

Yayın Tarihi : 21 Aralık Çarşamba
Yayın Saati : 20:00

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP