Sponsorlu Reklamlar
Papatyam 107. Bölüm Fragmanı
Papatyam 107. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 728 kez izlenmiş.

Necati usta’yı uygunsuz bir halde yakalayan Feride hanım, bu duruma çok kırılmıştır. İşin aslını öğrenmek için Necati usta’ya küçük bir oyun oynamaya karar verir. Necati usta bir şeylerin ters gittiğini anlar ve bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek için çaba gösterir. Gösterdiği çabalar onu suçlu gibi göstermekten başka bir işe yaramaz. Feride, hanım bu arada bir avukat ile görüşmektedir.

Sucu Cemal rakip su firmalarının ilanlarını ve promosyonlarını görünce, müşteri memnuniyetini araştırmak için anket yapmaya başlar. Bu arada Rıza ve arkadaşları Seyfo’nun çocuğunun olmaması nedeni ile onunla dalga geçmektedirler. Seyfo bu alaylara dayanamaz ve Özge’ye çocuk yapmak istediğini söyler.

Lütfü’nün çocukları Gonca ve Yiğit evde oynarken daha önce kaybolmuş Necati usta’nın baba yadigarı saatini bulurlar. Necati usta bu baba yadigarı saati Lütfü’ye verir. Önce bu köstekli saati umursamayan Lütfü daha sonra saatin antika değeri olduğunu öğrenince, baba yadigarı saati ne yapacağını düşünmeye başlar.

Papatyam yeni bölümüyle 14 Haziran Salı akşamı STAR ekranlarında olacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP