Sponsorlu Reklamlar
Öyle Bir Geçer Zamanki 72.Bölüm Fragmanı
Öyle Bir Geçer Zamanki 72.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 19.809 kez izlenmiş.

Aylin’in hamile olduğunu öğrenen Soner’in bütün planları altüst oluyor. Peki ama, Soner şimdi ne yapacak?

Zehra’nın kaçırılması bütün aileyi birbirine sokar. Ahmet, baş şüpheli iken Hakan’a babasından bir telefon gelir. Zehra’nın yerini bildiğini söyleyen Ekrem Tatlı, oğlunu yüz yüze konuşmaya çağırır.

Gülay sonunda dayanamamış, Soner’e Aylin’in hamile olduğunu söylemiştir. Bu gerçek karşısında neye uğradığını şaşıran Soner’in bütün planları altüst olur.

Kenan’dan intikam almak isteyen Ali Kaptan, gümrüğe gelen gemiye girmek için Kemal’den yardım ister. Ancak Kemal, bir türlü bu işe karışmak istemez. Ali Kaptan onu zorla da olsa ikna eder ve gemiye girerler. Şüpheleri doğru çıkar. Fakat buldukları deliller beklediklerinden çok daha büyüktür. İkili polise gitmek için harekete geçtikleri sırada Carolin, Kenan ve Ekrem Tatlı ile burun buruna gelirler.

Mete ve Nihal’in ailesi görüş gününe cezaevine giderler. Nihal yine görüşe çıkmaz. Bu durum artık Mete’nin kuşkulanmasına neden olur.

Ahmet, Zehra ile ilgili yardım almak için Resul’ü arar.

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki yepyeni bölümüyle 1 Nisan Salı akşamı KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. yasemin dogru der ki
    7 sene önce

    carolini anlamakta zorlaniyorum ben herseye ragmen onun aliyi öldürücü bir kursun sikmayacagini düsünüyorum umarim öyle olur

SEN DE YORUM YAP