Sponsorlu Reklamlar
O Hayat Benim 1.Bölüm Fragmanı
O Hayat Benim 1.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 9.849 kez izlenmiş.

O Hayat Benim 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde O Hayat Benim ilk bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Başrollerinde Keremcem ve Ezgi Asaroğlu’nun rol aldığı O Hayat Benim, ilk bölümüyle 16 Şubat Pazar akşamı 19.45’de FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. O Hayat Benim 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. esra duman der ki
    5 sene önce

    ateş senle bahar birbirinize çoooooook yuakışıyorsonuz ateş seni çok seviyorum yakışıklı bahar sende çok güzelsin senide çok beyeniyorum

SEN DE YORUM YAP