Sponsorlu Reklamlar
Nuri 13. Bölüm Fragmanı
Nuri 13. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 430 kez izlenmiş.

Reyna, Nuri’ye rüzgar sörfü öğretmeye kararlıdır. Fakat bu girişim talihsiz bir şekilde sonuçlanır. Denizin ortasında kaybolan Nuri, Reyna’nın ortalığı karıştırmasına neden olur.

Leyla çocuklarına Can ile olan ilişkisini açıklamak istemektedir. Kumru’nun onayladığı bu ilişki, Alican tarafından beklenmedik bir şekilde karşılanır. Alican ve Nuri, bu ikiliyi ayırmaya karar verir.

Zafo ve Cengo’dan Kebap House’ı devralan Mutlu, kendine yepyeni bir imaj yaratır. Nazlı bu durumdan hiç memnun değildir. Diğer yandan Alaçatı Disko ile anlaşan Zafo ve Cengo, sahne almak için hazırlıklara başlarlar. Aynı zamanda sahte Ajda’yla da anlaşma yapan diskonun sahibi Ajda’dan çok hoşlanmıştır.

Balçiçek’in Mevcut’u köşeye sıkıştırmaları ve Nuri’ye yakalanınca normal insan taklitleri yapması, sonunda Mevcut’un sapık damgası yiyerek işten kovulmasına neden olur.

Bu duruma çok üzülen Mevcut, hiç beklemediği bir yerden yeni bir iş teklifi alır.

Leyla Cafe’de işler çok iyi gitmektedir. Bu işin sırrını çözmeye karar veren Reyna, Nuri’yi de alarak Leyla Cafe’yi ziyarete gider. Fakat işler beklediği gibi gitmez.

Nuri 13. bölümüyle, 22 Mayıs Pazar akşamı KANAL D ekranlarında olacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP