Sponsorlu Reklamlar
Muhteşem Yüzyıl’a Yeni Transferler
Muhteşem Yüzyıl’a Yeni Transferler
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 7.692 kez izlenmiş.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren Çarşamba akşamlarının en fazla izlenen dizisi haline gelen, Dünya’nın bir çok ülkesinede ihraç edilen Muhteşem Yüzyıl 3. sezonu öncesi kadrosunu daha da güçlendirdi..

Kadrosunda Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabık, Mehmet Günsür, Selma Ergeç ve Burak Özçivit gibi isimleri barındıran Muhteşem Yüzyıl yeni sezon’da kadrosunu Cansu Dere, Pelin Karahan, Ozan Güven, Tuncel Kurtiz, Gürbey İleri gibi isimlerle güçlendirmişti.. Muhteşem Yüzyıl yeni bir harekat ile Serkan Altunorak’ı da kadrosuna kattı.

Yeni Transferler En Son Hangi Dizilerden Yer Aldılar?
Yeni transferlerden Cansu Dere ve Tuncel Kurtiz en son Ezel dizisinde yer alıyordu, Pelin Karahan ise Kavak Yelleri dizisinden sonra bir süre dinlenmişti.. Ozan Güven ise hayal kırıklığıyla biten Koyu Kırmızı dizisinin kadrosunda yer alıyordu.. Şehzade Mehmet rolü ile karşımıza çıkacak olan Gürbey İleri ise en son Arka Sıradakiler dizisinde yer almıştı.. Son transfer Serkan Altunorak’da son olarak Melekler Korusun ve tutulmayan Şüphe dizisinde yer almıştı..

Bakalım önümüzdeki günlerden diziden yeni transfer atakları görebilecekmiyiz..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP