Sponsorlu Reklamlar
Lale Devri 89.Bölüm Fragmanı
Lale Devri 89.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
4 adet yorum yapılmış.
Toplam 16.721 kez izlenmiş.

Lale Devri 89.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Kaliteli formatta Lale Devri 89.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Lale Devri yeni bölümüyle 17 Kasım Cumartesi akşamı Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
4 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. pelin kurt der ki
  6 sene önce

  seranay sarıkaya çıktıktan sonra dizinin anlamı bozuldu bence , burda hep yeşim karakteri suçlu diyolardı ama kız gelinligini giymiş çınarı beklermen toprak geliyo tek suçlu ÇINAR

 2. Bebina der ki
  6 sene önce

  Yeşim gittikten sonra
  dizinin kimyası bozuldu. Toprak perman perişan,annesi babası mahv oldu.Ahmet aşık.Gelelim,çınar’a o baştan kaybetti.Diziye sonradan gelen kız ise inanılmaz derecede ”itici” Nerde Yeşiim nerde bu?

 3. Merve der ki
  6 sene önce

  89. Bölüm Özeti
  Bölüm Tarihi: 17/11/2012
  <>
  Toprak’ın da ona aşık olduğunu öğrenen Çınar çok umutlanmıştır. Toprak’ı nikahı iptal ettirmek için ikna etmeye çalışır. Ancak Toprak, Çınar’ı hatalarıyla yüzleştirecektir! Çınar ise Toprak’a Ahmet’le ilgili gerçeği açıklayacak mıdır? Çınar velayet davasının duruşma tarihini erkene aldırır. Umutsuzluğa kapılan Toprak, mahkeme başlamadan Çınar’la konuşmaya çalışır. Ancak Çınar’ın ona bir sürprizi olacaktır! Toprak’ın sevgisini kazanamayacağını düşünen Ahmet yıkılmıştır. Nermin onu teselli etmek istese de Ahmet ikna olmaz. Ancak Toprak’ın yapacağı bir sürpriz Ahmet’i umutlandıracaktır! Toprak’ı kazanmaya ant içen Çınar, ona bir sürpriz hazırlar. Lale, Çınar Berk ve Kaan’ı da yanlarına alarak şehir dışına giderler ve harika vakit geçirirler. Bütün geçmiş ve gelecek, onların aşkına yenilmiş gibidir. Ancak Çınar, onları rüyadan uyandıracak gerçekle yüzleşecektir!

 4. ÖzNuR YuRtGöStErEn ^_^ der ki
  6 sene önce

  süpersinizz ………..

SEN DE YORUM YAP