Sponsorlu Reklamlar
Lale Devri 79.Bölüm (Yeni Sezon) Fragmanı
Lale Devri 79.Bölüm (Yeni Sezon) Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.652 kez izlenmiş.

Lale Devri 79.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Lale Devri 79.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir..

Lale Devri yepyeni sezonunun ilk bölümüyle 8 Eylül Cumartesi akşamı Fox ekranlarında sizlerle buluşacak.. İyi seyirler dileriz..

Toprak, Yeşim ne kadar yalvarsa da geri adım atmaz, yaptığı tüm kötülükleri Çınar’a anlatmasını ister! Peki Yeşim bu durumda ne yapacaktır? Toprak, Yeşim’in günahını Çınar Berk’e ödetmek istemez. Çınar Berk’in doktoruna gidip ondan ne isteyecektir? Yeşim’in neler peşinde olduğunu araştıran Çınar, onun yalanlarını yakalayabilecek midir? Ilgaz yalısına gelen polisler aileyi şaşkına çevirir. Yeşim’in yaraladığı gençle ilgili adalete hesap verme günü gelmiştir! Yeşim bu duruma nasıl bir tepki verektir? Çınar, Yeşim’le ilgili gerçekleri öğrenmek için Toprak’ın kapısına dayanır. Çınar’ı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Tüm sırların açığa çıktığı, tüm dengelerin değiştiği nefes kesen yeni sezonuyla Lale Devri; yine aşk, intikam ve heyecan dolu bölümleriyle sizlerle olacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP