Sponsorlu Reklamlar
Lale Devri 67. Bölüm Fragmanı
Lale Devri 67. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
13 adet yorum yapılmış.
Toplam 20.453 kez izlenmiş.

Ece, Reyhan ve Okan’ın ilişkisini Mehmet’e ispatlar! Öfkeden deliye dönen Mehmet, tüm davetlilerin karşısına çıkar ve Ece’ye aşkını itiraf eder. Hayatının şokunu yaşayan Necip’in gazabı büyük olacaktır! Çınar, Toprak’ı tekrar bir araya gelmek için ikna etmekte kararlıdır. Tüm vaktini Toprak’ın çalıştığı yerde geçirir. En sonunda konuşmayı başarırlar. Ancak Toprak, Çınar’ı şoke edecek bir ihtimali dile getirecektir! Çınar, Yeşim’den eve dönmesini ister. Yeşim buna çok bozulsa da kabul eder. Evine dönen Yeşim, Sıtkı’yı yollamak ister. Ancak Sıtkı’nın buna hiç niyeti yoktur! Nermin hapisten çıkar. Ahmet’in yıllardır Aslı’nın durumunu ondan sakladığını görünce çok öfkelenir! İki kardeş arasında büyük bir kavga kopar. Toprak her ikisine de hak verecektir. Morali bozuk olan Çınar, oğlunu görmek için Yeşim’e uğramaya karar verir. Sıtkı’yı Çınar’dan saklama telaşına giren Yeşim’in kapısı erken çalınır. Ancak Yeşim karşısında Necip’i bulur. Necip’in geliş sebebi Yeşim’i şoke edecektir!

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Lale Devri yepyeni bölümüyle 31 Mart akşamı FOX ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
13 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Şulenur der ki
  7 sene önce

  Lale devri dizisini çok seviyorum. Sonuna kadar izleyeceğim

 2. Rizeli der ki
  7 sene önce

  Çok yavaş ilerleyen bir film.sadece kötülerin kazandığı bir dizi haline geldi.Toprağın saçma salak hareketleri kararlı olmaması ne istediğini bilmemesi onu buraya getirdi.bakalım bundan sonraki bölümlerde neler olacak.Ama bir an önce artık bir şeyler çözülsün.İzleyiciler sinir oluyor artık bu filmlere..

 3. nero der ki
  7 sene önce

  Sayın editör onu siz yeşim hanıma onay vermeyince yeni yazdım bir daha da burada yazmamayı düşünüyorum

  • admin der ki
   7 sene önce

   yorum yazın ya da yazmayın bu tamamen sizin insiyatifinizdir.. bazı kurallar vardır, bu kuralları uygulamak ise editörlerimizin birinci görevidir.
   Sitemizde IP kontrolü yapılmaktadır. Aynı IP’den birden fazla rumuz ile yorum yazmak yasaktır. (örnekleri belirttim daha önce.)
   ilgili örnekteki kötü kelimeniz 4 kez onaydan geçirilmemiş, siz inatla hala aynı kelimeyi göndermişsiniz..

   İyi akşamlar dileriz.

 4. nero der ki
  7 sene önce

  Bu editör dün yazdıklarımı yedi mi acaba
  halbuki terbiyesiz, seviyesiz hiç bir şey yoktu

  • admin der ki
   7 sene önce

   nero ve Gülden isimleriyle birden fazla yorum yapıyorsunuz.

   ayrıca yorumlarınızda seviyeniz düşüyor bazen.. (örnek: y*ll*z)
   bu sebeplerden dolayı yorumlarınıza onay verilmemektedir.

 5. reel yorum der ki
  7 sene önce

  O gece Toprakı sayıklamasını kendine yediremedi ve hemen uzaklaştı.Bir insan ne kadar iğrenç olursa olsun,bu durumda bari kadınlık gururunu yerle yeksan etmemeyi başardı.Yaptıkları akla zarar.ilk defa doğru bir hareket etti.O adam toprağa aşık olsa bile toprak buna zaten karşılık vermez. Yanında ki elemanda çok saçma davranıyor O çocuk ekrana çıkıca kanal değiştiryorum . Hayatında hiç kadın görmemiş gibi davranıyor.Öteki adama pek yakışıklı diyemicem,ama en azından çınardan başka aşık olabilecek bir erkek silüeti görmüş oldum.yeni bölüm tam bir rezalet.Reyhan kuytu köşede kırıştırıyor,ece düğününü unutmuş hafiyelik yapıyor,bizim peruk saçlı eniştemizin cesaretine hayran olmamak elde değil.Zümrüt necipe oyun oynayayım derken,kazdığı kuyuya düştü.Şu taşkıran cadolozlarını nedense hiç sevemedim.Yeni bölüm bizim yeşim yine kurtulacak.

 6. ruhi der ki
  7 sene önce

  yesime sinir oluyorum.bence Cinar Toprakdan vaz gecmesin.Lutfen kavusun artik.

 7. tuğçe şenses der ki
  7 sene önce

  toprak doğru söylüyor lütven güzel şeyler olsun birde oradaki adam kesin toprağa aşık olacak:)

 8. elanur alan der ki
  7 sene önce

  zaten hep kötü şeyler oluyor birazda iyi olsa çok sevineceğim

 9. bahar der ki
  7 sene önce

  toprak bu konuşmayı keşke başta yapsaydın umarım gerizekalı çınar biraz şüphelenir artı yeşimden ve takip eder herşey bian önce anlaşılır ama artık pek fazla ilerleme olmuyor dizide yeşim he seferinde ağzının payını alıyor

  • çicek der ki
   7 sene önce

   yeşimin tek istediği çınar şimdiye kadar uğraştı çınarla beraber olabilmek için biliyoruzki yeşim topraktan çadı bi karakter dizide artık yeşimde mutlu olsun onada acımaya başladım yaptığı kötülüklerin karşılığını alamadı hala

  • Merve der ki
   7 sene önce

   Çiçekciğim Yeşim yaptığı kötülüğün karşılığını alamadı demişsin.Ama kötülüğün karşılığı değil ancak ve ancak cezası olabilir hatırlatırım.

SEN DE YORUM YAP