Sponsorlu Reklamlar
Lale Devri 126.Bölüm Fragmanı
Lale Devri 126.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 8.149 kez izlenmiş.

Lale Devri 126.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Lale Devri yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Lale Devri yeni bölümüyle 23 Kasım Cumartesi akşamı 22.30’da FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Lale Devri 126.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. mahta der ki
    5 sene önce

    nadan tekrar zamanin pazar gunlerde yok zatan dizi gec yayenlaner o zaman bezde dizine izleyamruk o zaman galep pazar tekraren izliuruk onuda cok gorduz malasaf fox tom programlaren entezamnan cekareb ne su gibi var oyer gok askde oele havva va yousufun asken hec saige durmade o dinle sevgilede yenide aska saigesezlig etdeler aseklar kovusamadelar oda deniz yeldide ke o kadar oyunce dayesterdelar ke dizi baska dizi oldu unutma beni da oule lutfan bir iyi duzan veren va izlenlare sige gotaren va izin veren lale devre izlianlarde bir sabit saatda su dizinin tekraren gorsunlar iran saate turkye saatenan 1.5 farke var o zaman dizinin oz saate cok gec lutfan bir tadbir yapen her kas istden izlasen tasakurlar hepenizdan

SEN DE YORUM YAP