Sponsorlu Reklamlar
Lale Devri 117.Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı
Lale Devri 117.Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 13.343 kez izlenmiş.

Lale Devri 117.Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Lale Devri 117.Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Lale Devri sezon finali bölümüyle 15 Haziran Cumartesi akşamı 21.00’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Lale Devri 117.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Merve der ki
  6 sene önce

  117. Bölüm Özeti
  Bölüm Tarihi: 15/06/2013
  Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
  Toprak, kendisini vuranın Zümrüt olduğunu itiraf etmiştir! Çınar, Necip’in suçsuz olduğunu duyunca çok rahatlar. Artık Çınar’ın tek dileği Zümrüt’ün yaptıkları yüzünden hapse girdiğini günü görmektir!Necip ve Zümrüt mahkemeye çıkarlar. Ilgaz ailesi Zümrüt’ün tutukluluk kararını beklerken, Zümrüt mahkemede Toprak’ın ifadesini geçersiz kılacak bir yol arayacaktır. Çınar öfkeden deliye dönerken, mahkeme kararı hepsini tarumar edecektir!Çınar, yeni şirketlerinin açılışına Necip’in de katılması için ne gerekiyorsa yapar. Bu sırada Zümrüt’ün çevirdiği başka bir oyunu öğrenen Toprak, bunu Çınar’dan gizlemek için kolları sıvar. Toprak, Çınar’ın içinde yanan intikam ateşinden korkmaya başlamıştır artık!Çınar kararını verir, ailesini Zümrüt’ten korumanın tek bir yolu kalmıştır artık. Silahını alan Çınar, Zümrüt’ü aramaya başlar. Toprak da Çınar’ı durdurmak için harekete geçer.

SEN DE YORUM YAP