Sponsorlu Reklamlar
Lale Devri 115.Bölüm Fragmanı
Lale Devri 115.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 14.326 kez izlenmiş.

Lale Devri 115.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Lale Devri 115.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Lale Devri yeni bölümüyle 25 Mayıs Cumartesi akşamı 21.00’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Lale Devri 115.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. idil demiratar der ki
  6 sene önce

  toprak keske olsede yerine yesim gelse diyicem amma yesim yeni diziye basliyor adi ask hikayesi amma keske yesim ve cinar hic ayrilmasalardi

 2. Merve der ki
  6 sene önce

  115. Bölüm Özeti
  Bölüm Tarihi: 25/05/2013
  Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
  Toprak vurulmuştur! Çınar, Toprak’ı hastaneye yetiştirmek için canını dişine takar. Hastaneye yetişirler, ancak Toprak ölümle pençeleşmektedir! Ilgaz ailesi korkuyla beklerken polis de saldırganı soruşturmaya başlar. Çınar’ın şüphelendiği tek kişi Zümrüt olacaktır! Toprak ameliyattan çıkar. Ancak bu kez de komaya girmiştir! Çınar, Zümrüt’ün bir an önce tutuklanmasını ister. Ne var ki, aleyhinde delil bulmak kolay olmayacaktır. Zümrüt’ün yaptığının yanına kalacağını düşünen Çınar, hesap sormak için onun kapısına dayanır! Bu kez o da silahlıdır! Kerem, Çınar’ı vazgeçirmek için canla başla uğraşır. Ancak Çınar, Zümrüt’e, yaptıklarının cezasını ödetmekte karalıdır! Toprak, kendini vuranın Zümrüt olduğunu hatırlar. Kendine geldiğinde öğreneceği acı bir gerçek, bütün dünyasını alt üst edecektir. Komiser, Toprak’ı olayla ilgili sorgulamaya gelir. Herkesin kaderi Toprak’ın iki dudağının arasındadır artık!

SEN DE YORUM YAP