Sponsorlu Reklamlar
Lale Devri 112.Bölüm Fragmanı
Lale Devri 112.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 11.930 kez izlenmiş.

Lale Devri 112.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Lale Devri 112.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Lale Devri yeni bölümüylee 4 Mayıs Cumartesi akşamı 21.00’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Lale Devri 112.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Günay Umbayeva der ki
  6 sene önce

  Ben bu diziyi ve Toprakla Cinari cok seviyorum.Sizin ikinize de hayranim.

 2. Merve der ki
  6 sene önce

  112. Bölüm Özeti
  Bölüm Tarihi: 04/05/2013
  Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
  Toprak, Çınar’ın; çocukları Zümrüt’ten habersiz almasından çok endişelenmiştir! Çocukları geri götürmek konusunda onu ikna etmeye çalışır. Ancak Çınar, planını çoktan yapmıştır. Bu sırada deliye dönen Zümrüt, polisle kapıya dayanmıştır bile!
  Zümrüt, Tarık’tan iz sürüp çocukları bulmasını ister. Tarık, İkbal ve Şeref’i takip etmeye başlar. Durumu fark eden İkbal, Tarık’ı şaşırtmayı dener. Ancak Tarık’ın da pes etmeye niyeti yoktur.
  Çocukların yerini öğrenen Zümrüt, polisleri yollar! Çınar tutuklanırken Toprak da perişan olmuştur. Zümrüt, Çınar’dan şikayetçi olmamaya karar verir. Tüm aile Zümrüt’ün bu hareketine bir anlam veremezken, Zümrüt asıl darbeyi vurmakta gecikmeyecektir! Çınar, Toprak’ın uyarılarını dikkate almadığı için çok pişmandır. Bu sırada Toprak, Zümrüt’ten hesap sormak için yalının yolunu tutar. Çınar’ın perişan halini haber alan Azra, ona yardım etmek için harekete geçer. Ancak onları korkunç bir felaket beklemektedir!

 3. melisa der ki
  6 sene önce

  inanamıyorum yazık toprağa yaaa:(

SEN DE YORUM YAP