Sponsorlu Reklamlar
Lale Devri 111.Bölüm Fragmanı
Lale Devri 111.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 13.186 kez izlenmiş.

Lale Devri 111.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Lale Devri 111.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Lale Devri yeni bölümüyle 27 Nisan Cumartesi akşamı 21.00’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Lale Devri 111.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Merve der ki
  6 sene önce

  111. Bölüm Özeti
  Bölüm Tarihi: 27/04/2013
  Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

  Velayet duruşmasını kaybettikten sonra fenalaşan Toprak, düşük tehlikesiyle hastaneye yatırılmıştır! Çınar bir yandan Toprak’ın moralini yerine getirmeye çalışırken, bir yandan da Zümrüt’ün çocuklarının vasiliğini almaması için mahkemeye çıkmaya hazırlanır.
  Duruşma günü gelir çatar! Sıtkı ve Reyhan tanık olarak dinlenirler. Ancak Çınar’ın asıl kozu Necip’in ifadesi olacaktır. Çınar, Necip’in mahkemeye gelmesini beklerken, Necip’in aldığı bir haber, onu çok zor bir seçime sürükleyecektir.
  Zümrüt, davayı kazanmıştır! Çınar perişan olurken, Toprak onu güçlü durması için ayağa kaldırmaya çabalar. Ancak Zümrüt çocukları almak için geldiğinde, herkes göz yaşlarına boğulacaktır!
  Çocuklarını kaybetmeyi kabullenemeyen Çınar, onları görebilmek için yalıyı gözlemeye başlar! Toprak ise temyiz yolunun açılmasıyla umuda kapılmıştır. Toprak mutlu haberi vermek için Çınar’ı beklerken, Çınar’ın onu şoke edici bir sürprizi olacaktır!

SEN DE YORUM YAP