Sponsorlu Reklamlar
Lale Devri 103.Bölüm Fragmanı
Lale Devri 103.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 16.331 kez izlenmiş.

Lale Devri 103.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Kaliteli formatta Lale Devri 103.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Lale Devri yeni bölümüyle 2 Mart Cumartesi 19.45’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Lale Devri 103.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Merve der ki
  5 sene önce

  103. Bölüm Özeti
  Bölüm Tarihi: 02/03/2013
  <>
  Toprak, Zümrüt’e yakalanmamak için son anda saklanmıştır. Zümrüt ise Haluk’la bağını yok etmek için elini çabuk tutar. Toprak için zaman daralmaktadır! Toprak, Azra’yı yakından gözlemlemek için her fırsatı kullanır. Azra’nın Kerem’i sevdiğine iyice emin olan Toprak, Azra hakkında başka ilginç bilgilere ulaşacaktır. Ancak asıl sürpriz Ahmet’in anlatacakları olacaktır. İkbal Necip’e, Zümrüt’ün gizli bir parası olduğunu anlatır! Necip Zümrüt’ü araştırırken Zümrüt de ilk darbesini vurmaya hazırlanır. Necip’in ihaleden çekilmesi için elindeki en büyük kozu kullanacaktır! Azra, Zümrüt’ün baskısıyla Çınar’la buluşmaya karar verir. Azra’nın Çınar’ı tuzağına düşürmekten başka çaresi kalmamıştır. Ancak buluşma onun umduğundan çok farklı geçecektir!

SEN DE YORUM YAP