Sponsorlu Reklamlar
Kuzey Güney 6. Bölüm Fragmanı
Kuzey Güney 6. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 25.449 kez izlenmiş.

Dizinin bu bölümünde; Kuzey, önündeki engelleri kendi yöntemleriyle aşarken, hayatını da ortaya koyuyor.

Güney, hayatlarını değiştiren “o gece”de, Kuzey’in kendini kaybetme sebebinin, Cemre olduğunu anlar. O andan itibaren, Cemre artık sadece sözlüsü değil, aynı zamanda kardeşinin de aşık olduğu kadındır. Bundan sonra Cemre ile yollarına devam etmeden önce, durup düşünmek için, Güney’in zamana ihtiyacı vardır.
Güney’le Cemre’nin arasının açıldığını anlayan Banu hemen harekete geçer, Cemre’yi Güney’in hayatından tamamen uzaklaştırmak için, üvey ağabeyi Barış’tan yardım ister.

Kuzey için ise hayat Cemre’den çok ötelerdedir. Normal hayatına devam edebilmek için çabalayan Kuzey’in, daha gerçek sorunları vardır. En zor zamanlarında Kuzey’i hep yanında bulan Güney, ne olursa olsun hayatından çıkaramayacağı tek kişinin kardeşi olduğunu fark eder. Kuzey kendini toparlayıp ayağa kalkmadan, Güney de yoluna devam edemeyecektir. Fedakarlık sırası bu kez Güney’e geçer. Kuzey, önündeki engelleri kendi yöntemleriyle aşarken, hayatını da ortaya koyar.

Yeni sezonun belkide en iddialı dizi olarak karşımıza çıkan Kuzey Güney’de olaylar iyice karışıyor. Kuzey Güney yepyeni bölümüyle 12 Ekim Çarşamba akşamı KANAL D ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. mertcan mayıl der ki
    8 sene önce

    babasını öldürür bence

SEN DE YORUM YAP