Sponsorlu Reklamlar
Kuzey Güney 5. Bölüm Fragmanı
Kuzey Güney 5. Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
5 adet yorum yapılmış.
Toplam 17.628 kez izlenmiş.

Güney’le ilgili gerçekleri öğrenen Cemre, her geçen gün Güney’den daha da uzaklaşıyor.

Güney’in yerine yıllarca Kuzey’in hapiste kaldığını öğrenen Cemre, bu sırra dair tüm gerçekleri öğrendiğinde, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Hayatını paylaşmaya niyet ettiği adamı aslında hiç tanımadığına karar verir. Cemre’yi kaybetmekten korkan Güney’in öfkesi de Kuzey’e yönelir. Kuzey eviyle olan son bağını da kardeşi yüzünden koparır. Kuzey, Cemre ile Güney’in birbirinden kopmaması için çaba harcayacaktır. Bu çaba Cemre’yi Kuzey’e daha da yaklaştırır. Kuzey için ise hiçbir şey, hiç kimse, kardeşinden daha önemli değildir, artık Cemre, Kuzey’in geçmişidir, gençliğidir. Ve hep öyle kalacaktır. Güney’in korktuğu başına gelmiş, geleceğine dair soru işaretleriyle baş başa kalan Cemre, Güney’den giderek uzaklaşmıştır. Bu gelişmeler, Banu’nun da uzun zamandır beklediği bir fırsatı ayağına getirir. Kuzey, Güney ve Cemre’nin yolları yeniden kesiştiğinde, geçmişle ilgili yeni bir hesaplaşma yaşanır.

Sezonun en iddialı dizilerinden olan Kuzey Güney yepyeni bölümüyle 5 Ekim Çarşamba akşamı KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak.. Bakalım bu hafta Muhteşem Yüzyıl, Kuzey Güney savaşından kim galip çıkacak?

Eklenme Tarihi:
5 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. bakay hasan der ki
  8 sene önce

  bu adam mükemmel bi kişilik oluşturmuş

 2. metehan der ki
  8 sene önce

  kıvanç tatlıtuğ (kuzey) rolüne cok yakışmış ayrıca sacı kısaykende daha yakışıklı

 3. neslihan der ki
  8 sene önce

  bence diziyi izleyenlerin yarıdan çoğu ve bn dahihil kıvanç tatlıtuğ için izlio dizi kıvaçın sayesinde tutuldu zaten

 4. hacı çevik der ki
  8 sene önce

  bence on numara film emeği gecen herkese tşk>> derbeder76<<

  • eXeL der ki
   8 sene önce

   bence dizinin tutulması kıvac la bi alakası yok..(hayal dünyalarinda yaşayan kızlar hariç tabii :) dizideki herkez cok güzel rol yapıyor we konusuda cok iyi

SEN DE YORUM YAP