Sponsorlu Reklamlar
Kuzey Güney 18. Bölüm Fragmanı
Kuzey Güney 18. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 13.762 kez izlenmiş.

Simay, Kuzey’i oyuna getirir ve evdeki yerini garantiye alır. Kuzey bir kez daha istemediği bir hayatı yaşamaya mecbur bırakılır. Zeynep ise yaşananlardan kendini suçlar. Öte yandan sessiz sedasız İstanbul’a geri dönmek zorunda kalan Handan Hanım, yokluğunda Simay’ın evdeki gücünü artırdığını fark eder.

Kuzey’le Zeynep arasındaki yakınlaşmanın ortaya çıkmasıyla birlikte, Sami ile Hüseyin karşı karşıya gelir. Kuzey’e yapılan haksızlıklara Gülten de sessiz kalmayınca, olaylar daha da büyür.

Zeynep, Kuzey’den uzaklaşmak için işine sarılır. Ancak Cemre’nin Kuzey’e aldığı yeni yıl hediyesi, Kuzey’in Zeynep’e bir adım daha yaklaşmasına sebep olur. Tüm yaşananların arasında Cemre, Kuzey’e karşı değişen hisleriyle mücadele etmektedir. Kızının içinde kopan fırtınayı ilk fark eden ise Gülten olur.

Simay, Kuzey’i düğün yapmaya mecbur eder. Düğün Mersin’de yapılacaktır. Cemre ve Ali, Kuzeyi yalnız bırakmamak için onlarla birlikte gider. Düğün gecesi yaşananlar, Cemre’yi Kuzey’e daha da yaklaştırır.

Ekranların iddialı dizisi Kuzey Güney yepyeni bölümüyle 11 Ocak Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. ayse der ki
    7 sene önce

    lütven sımayı kuzey den uzak tutun zeynebı sevsın

  2. mahidevran der ki
    7 sene önce

    bence iy yapdi kuzey simay gibi insani yari yolda brakmak gerekir azerbaycandan sevgilerle

SEN DE YORUM YAP